İnsanlardan 14 Milyon Yıl Önce Yaşamış Üstün Irkın İzleri

Konu, 'Bilim' kısmında Andromeda tarafından paylaşıldı.

 1. Andromeda

  Andromeda Uzaylı... MB Kulüp

  Kayıt:
  10 Şubat 2015
  Mesajlar:
  60
  Beğeniler:
  51
  Meslek:
  Bilgisayar Mühendisi
  En İyi Cevap:
  2
  Değerlendiriler:
  +60 / 2 / -0
  Üniversite:
  ODTU
  Burnumuzun Dibinde Ortaya Çıktı: İnsanlardan 14 Milyon Yıl Önce Yaşamış Üstün Irkın İzleri

  Afyon'daki Frig Vadisi'nde, bundan yaklaşık 14 milyon yıl öncesine dayanan araç izlerine rastlandı! Moskova'da Fen Bilimleri Bilimsel Araştırma Merkezi'nde Müdür olan Dr. Koltypin, 3 meslektaşı ile birlikte Türkiye'de saha araştırmasındaydı. Sahada oldukları süre içerisinde, Afyon'da bulunan Frig Vadisi'nde inanılmaz bir izle karşılaştılar.

  Rus Jeolog Dr. Alexander Koltypin, Frig Vadisi'nde 12-14 milyon yıllık izlerin, üstün ırka ait olduğunu savunuyor. Koltypin'in açıklamalarına göre, izler büyük bir arazi aracına ait. Dinozorların ayak izlerinin de aynı faktörle günümüze kaldığını belirten Koltypin, normal bir insanlıktan bahsetmediğini vurguladı.

  Bulunan izlerin, bilimde tanınan klasik insanoğlundan farklı bir ırka ait olduğunu ve milyonlarca yıl önce keşfedilen arazi aracının da üstün ırka işaret ettiğini belirtti. Bu keşfin ispatlanabilmesi için, daha donanımlı ekiple gelerek karbon testi yapılacakmış.

  İnsanlardan 14 Milyon Yıl Önce Yaşamış Üstün Irkın İzleri.jpg İnsanlardan 14 Milyon Yıl Önce Yaşamış Üstün Irkın İzleri 3.jpg İnsanlardan 14 Milyon Yıl Önce Yaşamış Üstün Irkın İzleri 4.jpg İnsanlardan 14 Milyon Yıl Önce Yaşamış Üstün Irkın İzleri 2.jpg

  Araç izlerinin modern bir araç izleriyle neredeyse aynı olduğunu ancak derinlik ve kalıntıların milyonlarca yıl öncesine işaret ettiği söyleniyor. Milyonlarca yıl öncesinde modern araç üretebilen bir aklın, üstün zeka olduğuna da inanmak gerekiyor sanırım. Şimdiye kadar gelen dayanaklara göre, en zeki ırk 2,5 milyon yıl öncesinde yaşıyordu. Bu yeni keşifle bilim alemi sarsılacak gibi gözüküyor.

  Ayrıntılı bilgi için: dailymail.co.uk/sciencetech/article-3200912/Did-ancient-civilisation-drive-tanks-Turkey-14-MILLION-years-ago-Probably-not-academic-thinks-so.html
   
  • Beğen Beğen x 2
 2. dünya içi yaşam formu

  dünya içi yaşam formu MB Üyesi

  Kayıt:
  15 Ağustos 2015
  Mesajlar:
  12
  Beğeniler:
  17
  Meslek:
  İnşaat Mühendisliği
  En İyi Cevap:
  0
  Değerlendiriler:
  +20 / 0 / -0
  Üniversite:
  Başarı Üniversitesi
  Karbon testinin yapılması ve iz çevresi bölgenin küçük bir çapının incelenmesi sonuçları güçlendirecektir. 15 bin yıl önce Türkiye topraklarında nükleer savaşlar yaşanıyordu adlı konunun ve bu olgu ile ilgili son gelişmelerin ardından yine Türkiye'de, aynı olguda bir gelişmenin olması gerçekten heyecan verici. Değerli paylaşımınız için teşekkürler :)
   
 3. Oğuzhan Mallı

  Oğuzhan Mallı Yetkili Kişi Genel Yönetici

  Kayıt:
  6 Şubat 2015
  Mesajlar:
  527
  Beğeniler:
  415
  Meslek:
  Nükleer ve Atom Mühendisi
  En İyi Cevap:
  11
  Değerlendiriler:
  +520 / 5 / -1
  Üniversite:
  MEPhI, KTÜ
 4. Yusuf Gunduz

  Yusuf Gunduz MB Üyesi

  Kayıt:
  23 Ağustos 2015
  Mesajlar:
  1
  Beğeniler:
  0
  En İyi Cevap:
  0
  Değerlendiriler:
  +0 / 0 / -0
  Belkide nuhun gemisi olayı bu yüzden vardır bu yüzden bahsedilmiştir. nuhun gemisi uzay aracı kadar üstün birşeydir belki bilinmez birşey
   
 5. MuallimMuallim

  MuallimMuallim MB Üyesi

  Kayıt:
  19 Şubat 2017
  Mesajlar:
  23
  Beğeniler:
  0
  En İyi Cevap:
  0
  Değerlendiriler:
  +1 / 0 / -0
  Üniversite:
  Hedef Boğaziçi Bilgisayar
  Tuhaf şeyler sanırım hiç bitmeyecek
   
 6. Vurguni

  Vurguni MB Üyesi

  Kayıt:
  19 Şubat 2017
  Mesajlar:
  1
  Beğeniler:
  0
  En İyi Cevap:
  0
  Değerlendiriler:
  +0 / 0 / -0
  Üniversite:
  Hayat üniversitesi
  demek oluyorki dinler insanlığı temelli körettiği için insanlık bu güne kadar daha geriye bakamadı Sümer tarihi öncesi de farklı bir yaşam olduğu sümerdeki güneş tanrıı bir kadın olması öncesi olmadan olmaz şeylerden..
  Nuhun gemisi olayı da sümerlerde yaşanan bir olaydan kaynaklanıyor..
  kısaca bu teknoloji açıklandığında tüm dinler basiretsiz uydurma ve bahriye üçok un yazdığı arap çöllerinde sahte peygamberler içine muhammet de girecek..