Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Puan Durumu?

Oğuzhan ÇEMREK

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, bir arkadaşımın lafı üzerine Karabük Üniversitesini fark ettim. Düşük puanıyla İngilizce eğitim veren bir yermiş. Geçmişini araştırdım, yeni sayılabilecek bir devlet üniversitemiz. Yeri dolayısıyla ve daha yeni yeni mezun vermesi sebebiyle puanının düşük olduğunu düşünüyorum. Acaba bu düşündüklerim isabetli şeyler mi yoksa başka sebepleri mi var? Karabük Üniversitesinde bilgisayar mühendisliği okuyan arkadaşlar bölümleri hakkında biraz bilgi verirseler çok memnun olurum. Eğitim görevlileri nasıl, kampüs korkulduğu kadar kötü mü. Ekşi Sözlük gibi yerlerde çok fazla kötüleme gördüm. Aksine son zamanlara doğru girilmiş mesajlarda çevrenin daha düzgün bir hale geldiği de söylenmiş. Özellikle bilgisayar mühendisliği için tercih edebilir miyim? Puanının düşük olması ve İngilizce olması çok cazip geliyor. Yorumlarınızı bekliyorum. Aynı puana yakın, fazla doğuya kaçmayan başka üniversite önerilerinizde varsa lütfen yorum olarak belirtin.

Şimdiden çok teşekkürler, iyi forumlar..

yalçın

MB Üyesi
Tepkiler
4
Meslek
öğrenci
ben karabük üniversitesi makina mühendisliği (okuyom %100 ingilizce).şehir küçük bir yer yapacak faaliyet yok.üniversite sayesinde gelişmeye başladı.üniversite gelecek vaad eden bir üniversite.45000 öğrencisi var.ev kiraları yüksek pahalı şehir.öğretmen açıgı var.ingilizce egıtımlerı nasıl dersen sana baglı calısırsan ogrenırsın calısmazsan lısedekı ıngılızce sevıyenle kalırsın

Konu sahibi
Konu sahibi
O

Oğuzhan ÇEMREK

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
Öğrenci
Ev kiraları hakkında ortalama bi fiyat verebiliyor musun? 2+1 bir daire mesela aşağı yukarı ne kadara denk geliyor?

yalçın

MB Üyesi
Tepkiler
4
Meslek
öğrenci
700 ustu evın durumuna baglı olarak degısıyor 2+1 de aynı 3+1 de aynı

Furkan Bayram

Yetkili Kişi
Moderatör
Tepkiler
69
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Fırat Üniversitesi
Kardeşim yanlış anlama da ipini koparanın gittiği bir üniversiteye dönüştü.İstanbul ve Ankara'ya yakınlığı ve puanının düşük olması sebebiyle tercih sebebi fakat şehrin güzel olan yanı yalnızca akşam vakti yapılan ışıklandırmalar diyebilirim.Ev kiraları gerçekten İstanbul'** yarışır düzeyde.Esnaf öğrenci düşmanı,okul da şehir gelişsin diye öğrenciyi şehirde tutmak için elinden geleni yapıyor.Bunları bilerek tercihlerine çekidüzen verirsen daha mantıklı olur.

Konu sahibi
Konu sahibi
O

Oğuzhan ÇEMREK

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
Öğrenci
Kira olayı gerçekten can sıkıcı düzeydeymiş, 2 kişiyle çıkılacak gibi değil. Tercih etmek zorunda kalırsam önceden bi gezip, görmek şart gibi. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Yukarı Alt