Lütfen yardım.Binada gürültü

CumaCihan

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Gaziantep Üniversitesi
Herkese merhabalar.7 katlı bir binqnın en üst katında oturuyorum.Rüzgarlı havalarda uğultu ile inleme arasında daha çok uçak motorunu andıran bir gürültü sabaha kadar devam ediyor.Damdaki bütün havalandırma deliklerini kapatmayı denedik fakat ses hala geliyor.Daha sonrasında damın kenarlarındaki korkuluk demirlerinin titreşim yaptığını keşfettik.Balkona çıkınca bu sesi duymuyoruz ama evin bütün duvarlarında aynı ses sürekli devam ediyor.Siteyi yapan mühendis firmaya konuyu defalarca anlattım.Bir çözüm bulamadı.Uyku uyuyamıyoruz.Çin işkencesi gibi.Psikolojimiz bozuldu.Yardımcı olursanız sevinirim.

okaliptus92

Makine Mühendisi
Özel Üye
Tepkiler
100
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Karabük Üniversitesi
Herkese merhabalar.7 katlı bir binqnın en üst katında oturuyorum.Rüzgarlı havalarda uğultu ile inleme arasında daha çok uçak motorunu andıran bir gürültü sabaha kadar devam ediyor.Damdaki bütün havalandırma deliklerini kapatmayı denedik fakat ses hala geliyor.Daha sonrasında damın kenarlarındaki korkuluk demirlerinin titreşim yaptığını keşfettik.Balkona çıkınca bu sesi duymuyoruz ama evin bütün duvarlarında aynı ses sürekli devam ediyor.Siteyi yapan mühendis firmaya konuyu defalarca anlattım.Bir çözüm bulamadı.Uyku uyuyamıyoruz.Çin işkencesi gibi.Psikolojimiz bozuldu.Yardımcı olursanız sevinirim.
Şayet İstanbuldaysanız sıkıntıyı yerinde görelim. mustafa.cekirdekci@outlook.com adresine mail atarsanız iletişebiliriz.

Konu sahibi
Konu sahibi
C

CumaCihan

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Gaziantep Üniversitesi
Ne yazık ki hocam İskenderun’dayız.

okaliptus92

Makine Mühendisi
Özel Üye
Tepkiler
100
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Karabük Üniversitesi
Ne yazık ki hocam İskenderun’dayız.
Buradan doğru herhangi bir veri olmadan maalesef yardımcı olamam. Bizzat incelemek gerek. Sesin kaynağı, binanın konumu, tasarımı, çatının yapısı v.s.

Konu sahibi
Konu sahibi
C

CumaCihan

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Gaziantep Üniversitesi
İlginiz için çok teşekkür ederim.Belki forum üyelerinden aynı şehirde ikamet eden vardır umuduyla yazmıştım.İyi günler dilerim.

Yukarı Alt