Duyuru MB Moderatör Alımları Başlamıştır

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Nükleer ve Atom Mühendisi
Üniv
MEPhI, KTÜ
Merhabalar arkadaşlar, Mühendis Beyinler ekibimize yeni kişiler katmak istiyoruz.

Öncelikle başvuru yapacak kişiler MB forum kurallarına hakim olmalıdır. Çünkü forumda düzen kurallara göre sağlanmaktadır.

Biliyorsunuz forumda 10 kere herhangi bir konuya mesaj atmayan kişi özel mesaj atamıyor. 10 mesaj sınırı altında olan kişiler başvurularını bu konu altından yapabilir. Diğer kişiler ise bana veya @Nurdan Özmen yöneticimize özel mesaj atabilirler.

Gerekli başvuru formu:

Adınız ve Soyadınız:
Yaşınız:
Günün hangi saatleri foruma girebilirsiniz:
Moderatör olmak istediğiniz bölüm:
Hangi saatlerde çevrim içi olabilirsiniz:
Foruma neler katabilirsiniz:
Kendinizden bize biraz bahsedin:
Daha önce Moderatör olduğunuz forumlar:
XenForo tecrübeniz:
Eklemek istedikleriniz:

Y. Hocaoğlu

İnstagram: yavuz_hocaoglu_
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
388
Meslek
Üretim Müdürü
Üniv
Yalın Üretim Uzmanı
Yavuz Hocaoğlu
33
14:00 16:00
Yalın üretim teknikleri
Telefondan ögleden sonra olabilirim
Daha önce sakarya TOYOTA fabrikasında çalıştım Yalın üretim teknikleri,Üretim yönetimi,Kalite teknikleri ve yönetimi,Montaj teknikleri ve Rework yöntemleri,Boya kalitesi ve teknikleri,Liderlik eğitimi ve teknikleri,kaizen,5s,muri mura muda , yamazumi,kobetsu jaizen,jodoka,gemba, yaz yaz bitmez unutmayın diploma ile bitmiyor herşey yalın üretim teknikleri olmayınca gerisi tefarruat...

Mining Engineer

Late is better than never....
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
202
Meslek
MEXT Research Fellow
Üniv
Kawamura Advanced Mining Tech
Kürşat KILIÇ - 25
Maden Mühendisi(İngilizce)
17.00 den gece 01.00'a kadar faal olabilirim.
Maden Mühendisliği Bölümünde olmak istiyorum.
Öncelik foruma İngilizce mühendislik,bilim,teknoloji makaleleri ve yayınlarını Türkçeye çevirerek inanılmaz oranda katkı da bulunabileceğimi düşünüyorum Mühendis Beyinlere global ölçek de bilgi sunabilirim.
Maden Mühendisliği Mezunuyum. Şu an çalışmıyor. IELTS British Council Academic English Skorum: 5.5 (Speaking;6), Yüksek Lisans adayıyım.
Maden Mühendisliği konularına faydam dokunacağına inanıyorum.
Teşekkür ederim.
Selamlar....

Eyup.klarslan

MB Üyesi
Tepkiler
3
Eyup Kılıçarslan
16
16.00 dan 22.00'a kadar.
Uçak mühendisliği bölümü istiyorum.
Uçaklar hakkında bilgiler ve paylaşımlarda bulunabilirim ki forumda pek uçak mühendisliğne dahil fazla bir şey göremedim.
Gönen Fen Lisesi öğrencisiyim, uçakları çok seviyorum..
Daha önce modarator olmadım çünkü malum yaşım küçüktü.

Mahmut Oltan Dere

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Afyon Kocatepe Üniversitesi
Mahmut Oltan Dere
23
16:00- 23:00
Elektrik Mühendisliği iş sahaları, bu bölümü okurken yaşanacak zorluklar, iş hayatında kendini geliştirmek hangi programların bilinmesi gerekir gibi elektrik mühendisliği konularında yardımım dokunabileceğini düşünüyorum ve bunun yanı sıra bilimsel makaleler ile ilgili bir çok bilgim var kuantum fiziği ve atom fiziğinden de üst düzey araştırma bilgileri ve bunun üzerine bloglarda yazmış olduğum makaleler.
Elektrik Mühendisliği mezunuyum Maxion Wheels firmasında çalışmaya başladım ayrıca TFF kurumunda futbol hakemliği yapmaktayım bunun yanı sıra lisanslı tenis oyuncusuyum benden bu kadar.

Yukarı Alt