merhabalar ben sakarya ün.de mekatronik mühendisliği okumak istiyorum

oguzaras

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
mekatronik
Üniv
sakarya
merhabalar ben sakarya ün.de mekatronik mühendisliği okumak istiyorum ve otomasyonda ilerlemek istiyorum .ama mekatronik müh. için imza yetkisi yok dediler ve sakarya için çöp ilerleyemezsin dediler diplomada okul isminin önemi bu meslekte de geçerlimi istanbulda olan ve bu bölümden mezun olan abilerim varsa bana yardımcı olabilirler mi yol gösterebilirlermi
marmara ün. de kimyaya gir sonra dikey geçişle mekatroniğe geç diyenlerde oldu yani illede afiili okul diyorlar sakaray o kadar isimsiz mi gerçekten

Tolga Can

IEEE
MB Üyesi
Tepkiler
9
Meslek
Öğrenci
Üniv
Pamukkale Üniversitesi
Bunları kim dediyse bir daha tavsiye vermesin.
1. Teknoloji fakülteleri, mühendislik fakültesi ne kadar karşı çıksa da aynı imza yetkilerine sahip, dava sonucu kazanıldı
2. Sakarya üniversitesi İTÜ yan kuruluşudur ve bazı hocaları oradan gelmektedir (orada okuyan inşaat mühendisi arkadaşım söyledi)
3. Marmara üniversitesi kolay değil, dikey geçiş hayallerinle girip istemediğin bir bölümde takılıp kalabilirsin ortalama yüzünden. Kendine yazık etme
Bir bitmedi şu önyargıcılar, insaların boş laflarına değil kendi araştırmalarına göre hareket et

benzodiazepine

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
öğrenci
Üniv
..
itü yan kuruluşu değil hocam eskiden itü'nün kampüsüydü
İlgili tarihte otomatik birleştirildi:

sakarya'ya o kadar çamur atan halt etmiş bence

murataydogan12

MB Üyesi
Tepkiler
14
Bölüm için söylenenler doğru olabilir fakat üniversitelere ne denildiğine bakma iş sende bitiyor ne kadar kendini geliştirirsen o kadar daha cabuk iş bulursun mekatronik mühendisinin bir imza yetkisi yoktur ve Türkiyede zaten mekatronik mühendisliği pek gelişmiş değil temel mühendisliklerden şaşmayın.

Yukarı Alt