Önemli Mühendis Beyinler Forumu İçin Öneri Ve Şikayetleriniz

Forumumuzdan memnun musunuz?

• Çok memnunum.

Oylar: 36 29,8%
  • Daha iyi olabilir.

Oylar: 80 66,1%
  • Memnun değilim

Oylar: 5 4,1%

• Seçmen sayısı
    121

MY-Pİ

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
MEKATRONİK&UÇAK VE UZAY MÜHENDİSLİKLERİ
Üniv
İTÜ YADA YTÜ
Neden bu kadar geç cevap veriliyor. Kullanıcılara yeni bir konu geldiğinde konu bildirim olarak kullanıcıların telefonlarına gönderilebilir.

mustafadogan

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
Elektronik ve Haberleşme Mühendis Adayı
Üniv
Süleyman Demirel Üniversitesi
Forumun görselde belirttiğim kısmına giriş yapamıyorum,herhangi konuya tıkladığımda ana sayfaya yönlendiriyor.Yardımcı olursanız sevinirim :)
Screenshot_3.jpg

Halilgok723

MB Üyesi
Tepkiler
7
Meslek
Elektronik ve haberleşme mühendisliği
Üniv
Karadeniz teknik üniverstesi
Birde bir ayrı sınıf havuzu olsa içinde örnek veriyorum ehm mühendis adayları ve o alanın meraklıları olsa. Kişilerin adları felan gözükse orada aktif olduğunda sorunlar ve vs konu sohbetleri orada ayrı yürütülse. Bu sayede herhangi bir mühendislik öğrencisi o sınıf havuzuna katıldığında orada örnek veriyorum elektronik üzerine oda sohbete katılabilir geçmiş ve yeni elektronik üzerine olan konuları, diğer vs konuların arasında olmadan rahatça erişebilir ve hem teknik bir arşiv karışık olmadan sadece elektronik konularının içinde olur. hemde sohbet havası olan bu sinifta bu alanın geçmişi ve geleceği konuşulabilir. :)
İlgili tarihte otomatik birleştirildi:

Forumun görselde belirttiğim kısmına giriş yapamıyorum,herhangi konuya tıkladığımda ana sayfaya yönlendiriyor.Yardımcı olursanız sevinirim :)Eki Görüntüle 1925

Aynı sorun bende de var

Faruk CANOĞLU

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
Öğrenci(Makine Mühendisi adayı)
Üniv
Eskişehir Teknik Üniversitesi
Arkadaş doğru söylüyor, sitenin bunun gibi bir çok yerinde istenen linke tıklandığı zaman ana sayfaya gönderiyor.
Forumun görselde belirttiğim kısmına giriş yapamıyorum,herhangi konuya tıkladığımda ana sayfaya yönlendiriyor.Yardımcı olursanız sevinirim :)Eki Görüntüle 1925

Aegon

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
ögrenci
Üniv
süleyman demirel üniversitesi
güzel bi platform olmuş daha da büyümesi dileğiyle..

markup

MB Üyesi
Tepkiler
44
Meslek
Endüstri mühendisi
Üniv
Gazi Üniversitesi
Yukarı Alt