Önemli Mühendis Beyinler Forumu İçin Öneri Ve Şikayetleriniz

Forumumuzdan memnun musunuz?

• Çok memnunum.

Oylar: 36 29,8%
  • Daha iyi olabilir.

Oylar: 80 66,1%
  • Memnun değilim

Oylar: 5 4,1%

• Seçmen sayısı
    121

emrah.tr

MB Üyesi
Tepkiler
1
Forum için tapatalk kurmanızı öneriyorum.Android kullananlar rahat takip edebiliyordur uygulamanız ile ama tapatalk kurarsanız iOS kullanıcılarıda rahat bir şekilde takip ederler.Bu konuda yardıma ihtiyacınız olursa yardımcıda olabilirim.

Konu sahibi
Konu sahibi
Oğuzhan Mallı

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Nükleer ve Atom Mühendisi
Üniv
MEPhI, KTÜ
Forum için tapatalk kurmanızı öneriyorum.Android kullananlar rahat takip edebiliyordur uygulamanız ile ama tapatalk kurarsanız iOS kullanıcılarıda rahat bir şekilde takip ederler.Bu konuda yardıma ihtiyacınız olursa yardımcıda olabilirim.
Forumda mobil 3. sahıslara ait arayüz kullanımı taraftarı değiliz. Forum teması ve mobil teması kendimize ait. Yine android uygulamamız mevcut ;
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
. İOS için ilerleyen dönemler uygulama yayınlayacağız. İlginiz için teşekkür ederiz.

Auwlano

Emre Y.
MB Üyesi
Tepkiler
12
Meslek
Social Engineering
Üniv
İnönü Üniversitesi
Bildirim sisteminin geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Örneğin silinen bir konunun bildirimi gelmiyor. Kullanıcılar, yöneticilerin konularını neden sildiğini ya da çöpe attığını bilmeli.

Auwlano

Emre Y.
MB Üyesi
Tepkiler
12
Meslek
Social Engineering
Üniv
İnönü Üniversitesi
A22dsız.jpg

Sanırım tam anlamıyla çalışmıyor ya da bir seferlik bir sorun oldu?

Konu sahibi
Konu sahibi
Oğuzhan Mallı

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Üniv
MEPhI, KTÜ
Bildirim sisteminin geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Örneğin silinen bir konunun bildirimi gelmiyor. Kullanıcılar, yöneticilerin konularını neden sildiğini ya da çöpe attığını bilmeli.
Bildirim aslında var. Sizin konunuzu silerken yollamıştım.

şuan gelmesi gerek .

Abdullah.

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Adnan Menderes Üniversitesi
Tebrik ediyorum harika bir ortam oluşmuş. Buna ihtiyaç vardı

engin_19

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
fırat üniversitesi mekatronik
siteniz ve paylasımlar konular cok faydalı tesekkur ederim

mete70

MB Üyesi
Tepkiler
0
Merhaba ben lise 3 . Sınıf öğrencisiyim .meslek secimi hakkında henüz fikrim tam olarak oluşmuş değil ama bilgisayar mühendisliğini düşünüyorum veya başka mühendislik dalları . Mesleğin ülkemizdeki is imkanlarını öğrenmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Mehmet Ali Yeman

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Pamukkale Üniversitesi
İmalat Mühendisliği gibi yeni ve bu bölümden bilgi almak isteyen arkadaşları bilgilendirmek maksatlı imalat mühendisliği bölümünü de eklemenizi tavsiye ederim iyi çalışmalar gayet başarılı bir site emeğinize sağlık.

Merhaba ben lise 3 . Sınıf öğrencisiyim .meslek secimi hakkında henüz fikrim tam olarak oluşmuş değil ama bilgisayar mühendisliğini düşünüyorum veya başka mühendislik dalları . Mesleğin ülkemizdeki is imkanlarını öğrenmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?
Ne mühendisliği okursan oku klişe olacak sanırım biraz ama iş kendini geliştirmeye bakıyor ne insanlar var 4 ortalama üzerinden 3.5 civarı bitirip hiç birşey yapamayan ne insanlar var 6 7 senede okulu bitirip çok iyi yerlere gelen bölümden ziyada iş birazcık kendini geliştirmeye bakıyor tabiki sevdiğin istediğin bir bölüme gitmekte fayda var sonuçta ömrünün sonuna kadar yapacağın iş sıkılmamak bir şeyler yapmak ve bir şeyler katabilmek için o işi sevmek lazım. İşin kısası sevdiğin bir bölüme git ve kendini olabildiğince geliştir. dediğim şekilde bir yol izlersen sen iş aramazsın iş seni arar ;) başarılar dilerim sanada güzel yerlere gelmen dileği ile...

hakan075

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
erzincan
nereden bi konu açıp diğer mühendisarkadaşlara soru sorabilirim yarımcı olurmusunuz ?

vezir1989

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
İstanbul Teknik Üniversitesi
Gemi Mühendisliğine dair bir kategori olursa çok sevinirim :)

Arman Amak

Özel Üye
Tepkiler
13
Meslek
Ziraat mühendisi
Üniv
Harran üniversitesi
Merhaba,
Bence bir İos uygulaması etkili olabilir.

Batuhan Erbil

MB Üyesi
Tepkiler
3
Üniv
karabük üniversitesi
site ve forum cidden 10 numara tasarlanmış ama forumalrda açılan konuların 40-50 okunmayı aşmış olmasına ragmen tek bir cevap gelmemesi birazcık sorunlu bi durum bence ama yinede harika.

suayip_öz

MB Üyesi
Tepkiler
13
Meslek
Raylı Sistemler Mühendisi
Üniv
Karabük Üniversitesi
Raylı Sistemler Mühendisliği başlığı olursa sevinirim,konuları bu başlık altına açmak istiyorum.

Konu sahibi
Konu sahibi
Oğuzhan Mallı

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Üniv
MEPhI, KTÜ
Raylı Sistemler Mühendisliği başlığı olursa sevinirim,konuları bu başlık altına açmak istiyorum.
Merhabalar, tabi açalım.

site ve forum cidden 10 numara tasarlanmış ama forumalrda açılan konuların 40-50 okunmayı aşmış olmasına ragmen tek bir cevap gelmemesi birazcık sorunlu bi durum bence ama yinede harika.
Evet ne yazık ki öyle. Yalnız başkalarından cevap beklerken acaba kendim de hiç cevap verdim mi diye düşünmek gerekiyor :) Üyemiz gittikçe artıyor. Umarım faydalı bir paylaşım platformuna dönüşür.

KMB

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Süleyman Demirel Üniversitesi
Emeklerinize sağlık. Bence Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği gibi bir bölümü eklerseniz çok daha güzel olur.

Konu sahibi
Konu sahibi
Oğuzhan Mallı

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Üniv
MEPhI, KTÜ
Emeklerinize sağlık. Bence Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği gibi bir bölümü eklerseniz çok daha güzel olur.
Teşekkür ederiz. Tabi ekleriz en kısa zamanda.

Yukarı Alt