Mühendis Beyinler Kulübü Başvuru

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Nükleer ve Atom Mühendisi
Üniv
MEPhI, KTÜ
Merhaba Arkadaşlar,

Üniversiteniz bünyesinde mühendis beyinler kulübü kurmak ve bizlerle birlikte bu yolda mühendisliği gelişimine katkı sağlamak ister misiniz? Sizler Mühendis Beyinler Kulübünü Üniversitenizde kurarak bilim ve mühendisliğin üniversitedeki sesi olacaksınız.

Şuan yürürlükte olan kulüplerimiz:

1. Kocaeli Üniversitesi
    Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
  2. Doğuş Üniversitesi
  3. Bozok Üniversitesi
  4. Bitlis Eren Üniversitesi
  5. Düzce Üniversitesi

Mühendis Beyinler Öğrenci Kulüpleri Bu kategoriden ise üniversite adınız ile yeni konu açıp, diğer arkadaşlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Konu ile ilgili buradaki mesajlara tek tek dönüş yapamıyoruz, o yüzden sizlerden ricam kulüp kurmak isteyen arkadaşların aşağıdaki formu bize yollamalıdırlar.

Kulüp kurmak isteyen isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki sorulara cevap vererek info@muhendisbeyinler.net mail adresine yollamalıdırlar.

1. Adınız ve Soyadınız :
  2. Üniversiteniz :
  3. Telefon Numaranız :
  4. Bölümünüz ve Sınıfınız :
  5. Daha önce herhangi bir kulübün yönetimde yer aldınız mı? Aktif olarak rol oynadınız mı? :
  6. Kendinizden bahseder misiniz? Kulüp kurmak için kendinizi yeterli görüyor musunuz? : Zorlukların üstesinden gelebilecek misiniz? :
  7. Kulüp kurulması için neler yapılması gerektiğini biliyor musunuz? Ekibiniz var mı? Var ise ekibinizden ve diğer bilgilerden bahseder misiniz? :
En kısa zamanda geri dönüşler yapılacaktır.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ediyorum.
İyi çalışmalar, saygılarımla..

İlginizi çekebilir: Üniversite Kulübü yada Topluluğu Nasıl Kurulur

Son düzenleme:

izelbicer

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Eskişehir Osmangazi Üniversite
Merhaba Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde kulüp kurulmasını isterim ve her türlü yardımı yapmaya ya da öncülük etmek isterim. Şu an endüstri mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim.

msadikagar

İnsanları doktorlar yaşatır insanlığı Mühendisler!
MB Üyesi
Tepkiler
39
Meslek
Gemi Makineleri İşletme Mühendisi
Üniv
Piri Reis Üniversitesi
Merhabalar ;
Muhammed Sadık Ağar , İstanbul Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim.
Daha önce eğitim için Kırgızistan , Bingöl ve de Gaziantep'te kısa lisans deneyimlerinden geçtim...
Kulüp kurulması ile ilgili forum sayfasında istekte bulunan ilk üyelerden birisiyim. Aktif ve konuşmacı bir tipim . Çok iyi dinler ve de çok güzel yazarım.
İnsanları doktorlar yaşatır insanlığı mühendisler sloganı ile okulumdaki kurulacak kulübe öncülük yapmak isterim.
İyi çalışmalar .

mustafaglbs

MB Üyesi
Tepkiler
0
Merhaba,

Ben Mustafa Can, MEF Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği 2.sınıftayım. Mühendis Beyinlerin aslında her alanda olduğunu, mühendis beyinlerin sadece mühendislik okumakla oluşmadığını, desteklerle aslında her insanın bilimde büyük başarılar elde edebileceğini göstermek, kulübün ana fikrinin yanı sıra bu konularda da insanları bilgi sahibi yapmak isterim.

Görüşmek üzere,
Mustafa Can Gülbaş

ms.mechanic

MB Üyesi
Tepkiler
3
Meslek
Öğrenci
Üniv
Ondokuz Mayıs Üniversitesi
Merhaba, ben Elif Küçükbayraktar. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Makine Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Üniversitemizde bu klubü kurmayı ben de çok istiyorum. Kurulması için elimden geleni hatta fazlasını yapmak istiyorum. Geçtiğimiz günlerde rektörlüğe mail gönderdim. Okulumuzda klup başvuruları her yılın ekim ayında yapılıyormuş. Bu nedenle beklemek zorundayız şimdilik. Ama vakti geldiği zaman klup için gereken her şeyi yapmak istiyorum.

murathann

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Ankara Üniversitesi
Ankara üniversitesinde ben de bu topluluğun kurulmasını istiyorum bunun için fazlasıyla çevrem var elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. Yakın bir zamanda topluluk kurma fikrimiz bulunmaktaydı. Sizinle iş birliği yapmak istiyoruz.

Son düzenleme:

Muhammet Kaya

MB Yazarı
Tepkiler
3
Meslek
Raylı Sistemler Mühendisliği
Üniv
Karabük Üniversitesi
Merhabalar Karabük Üniversitesinde de kulübü kurmak istiyoruz. Karabük Üniversitesi Raylı Sistemler Mühendisliği Bölümünde okumaktayım. Aynı zamanda Raylı Sistemler Derneğinde proje ve araştırma kurulu başkanlığı görevini yürütmekteyim ve mühendis beyinler yazarıyım.

cagriulku

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Ondokuz Mayıs Üniversitesi
Ondokuz Mayıs Üniversitesi elektrik elektronik müh. 1. Sınıf öğrencisiyim ben de kulübün kurulmasına yardım etmek ve kulübün daimi üyesi olmak istiyorum

Mechacnologhia

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Dicle üniversitesi
Merhaba ben dicle üniversitesinde okuyan bir mühendislik öğrencisi olarak dicle üniversitesinde mühendis beyinler kulübünün kurulmasını istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

szgncvs

MB Üyesi
Tepkiler
14
Üniv
Afyon Kocatepe Üniversitesi
Merhaba ben Afyon Kocatepe Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. 22 yaşındayım, her şeyden önce emek ve yoğun uğraşlar verebileceğim aynı zamanda kendimi ve okulumu geliştirebilecek bir alan üzerinde yoğunlaşmak istiyorum. Okulda 14 mühendislik dalı var ve bu bölümlerde okuyan geniş bir öğrenci kitlesine sahibim. Ekim ayında aktif hayata geçirmeye planladığımız kulübün çalışmalarına taslak olarak şimdiden başlamış bulunmaktayız. Kocatepe Üniversitesi için bu oluşumun kurulmasında yardımcı olmak istiyorum.

Sezgin Çavuş

nelo44

Doğukan Turan
MB Üyesi
Tepkiler
4
Meslek
Bilişimci
Üniv
Celal Bayar
merhaba ben dogukan turan MANİSA CELAL BAYAR üniversitesi bilgisayar mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim okulumuzda mühendis beyinler klübünü kurmak istiyoruz yaklaşık olarak 10 kişilik bi ekibimiz var bu iş için okulumuzda kendimiz faaliyet gösterebilcegimiz mühendislik branşında en azından kendimizi geliştirebileceğimiz hiç bir siyasi otoriteye bağlı olmayan tamamen mühendisliğe odaklı klup kurmak istiyoruz bu konuda yardımcı olursanız sevniriz

Y. Hocaoğlu

İnstagram: yavuz_hocaoglu_
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
388
Meslek
Üretim Müdürü
Üniv
Yalın Üretim Uzmanı
Ben 14 senedir otomotiv sektöründeyim ve farikamda bu kulübü kurmak istoyorum... Bu güzel çalışmanızdan dolayı sizleri tebrik ederim...

nurettinn

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Atatürk Üniversitesi
Merheba ben Atatürk Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim Okulumuzda Mühendis beyinler kulübünü kurmak istiyorum arkadaşlarım da var bana yardımcı olacaklar. Kulübün ilgili faaliyetlerinde bulunacağız biz mühendis adayların kendini daha iyi gelistirecekleri bir ortam sağlamak isteriz.... teşekkürler

Tepkiler
2
Üniv
Selçuk Üniversitesi
Merhabalar Selçuk üniversitesi Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. John Deere de satış danışmanlığı yaptım.Ayrıca Sosyal medyada bölümümün sayfanın yöneticisiyim.(280 takipcisi olan ve).Aktif olarak proje yarışmalarına hazırlanan birisiyim

OzanAvuc

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Nişantaşı Üniversitesi
Nişantaşı Üniversitesi, mühendislik açısından nekadar yeterli donanıma ve eğitime sahip olmasada mühendis beyinler klübü kurulması öğrenciler açısından fayda sağlayacaktır.
Nişantaşı Üniversitesi Makine Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Parttime olarak Makine Tasarımcılığı yapıyorum. Arada bir talaşlı imalattada çalıştığım oluyor. Klübü kurmak isterim.

Emre Kürşat

MB Üyesi
Tepkiler
3
Meslek
Metalürji ve Malzeme Mühendisliği
Üniv
Cumhuriyet Üniversitesi
Merhaba
Ben Cumhuriyet Üniversitesi 3. Sınıf metalürji ve malzeme mühendisliği öğrencisiyim her üniversiteye yarar sağlayacak bir projede bende kendi üniversiteye de yararli bir şeyler yapmak amacı başvuruda bulunuyorum

Ramazan yilmaz 756

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Kastamonu
Ben kastamonu universitesi genetik ve biyomuhendislik 3. Sinif ogrencisiyim ismim : Ramazan yasar YILMAZ okulumuzda mb in kulubunun acilmasini isterim yardimci ol.aya calisirm

asimavi

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
nevşehir hacı bektaş üni
Merhabalar ben nevsehir universitesinde elektrik ve elektronik muhendisligi okumaktayim muhendis beyinler ve benzer bir isimde bir klup kurma fikrim bulunmakta idi bu klubi birlikte kutmaktan mutluluk duyarim

Crow

Bilişim Kargası
MB Üyesi
Tepkiler
5
Meslek
Öğrenci - Bilgisayar Mühendisliği
Üniv
Erciyes
Merhaba Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde Mühendis Beyinler kulübünü kurmaktan mutluluk duyarım.Daha önce Bilgisayar Programcılığını bitirip şimdi Bilgisayar Mühendisliği ikinci sınıftayım. Sadece kendi bölümümde değil diğer bölümlerden de bir çok arkadaşımla olan muhabbetlerimizde de böyle bir kulüpten bahsettim ve hepsi kabul ettiler. Üniversitemin kuralları gereği 7 kurucu üye olması gerekiyor. Ben her kurucu üyenin ayrı bir bölümden olmasının kulüp için daha faydalı olacağını düşünüyorum. Uygun görürseniz gerekenlerin yapılması için elimden geleni yapmaya hazırım.

Yukarı Alt