Mutlaka İzleyin Uzay İstasyonu Sahtekarlığı - "Fake ISS" Çok Önemli

Y. Hocaoğlu

İnstagram: yavuz_hocaoglu_
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
388
Meslek
Üretim Müdürü
Üniv
Yalın Üretim Uzmanı
ISS ve NASA neden bunları yapıyor?

Sorularınızı ve cevaplarınızı paylaşırsanız sevinirim...

Son düzenleme:

TCP-IP

Özel Üye
Tepkiler
27
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Üniv
Anadolu Üniversitesi
Nasa birçok şeyi gizliyor ve bize fake bilgilerle false flaglar atıyor... Güzel bir paylaşım teşekkürler..Bunlar gibi çok bilgi var ama zaman biraz ilerlesin yavaş yavaş paylaşacağım. Mesela ilk bilgimi facebook ile alakalı gerçeği yazarak ilk adımı attım , diğerleri de gelecek...

Moral bozucu bir bilgi vereyim ani hava sıcaklık değişimi toprağın tıpkı bakır tel gibi hareketlenmesini sağlar bunlarda depremi tetikler , yakın tarihte ciddi bir deprem ile Türkiye sarsılacak ama şuan yeri ve zamanı net veremiyorum... ( Veysi Kurt abimiz ortadan kaldırılmasaydı en azından onun tespitlerini paylaşırdım nokta atışı zaman ve yer olarak )

antigravity74100

Antiyerçekimi Sisteminin Kaşifi ve Tasarımcısıyım
MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
Bilim insanı
Üniv
Lise mezunu
Resmen kafayı yemiş bunlar yada tek amaçları bu videoyu bu tip şeylere inanlara satmak. Menfaat için her türlü yalan insanlar için elzem. Bu videoyu yapanlara ağzı bozuk bir kaç kelime söylemek isterdim fakat, kendime yakıştıramıyorum. İçeriğini bilsem izlemeye bile tenezzül etmezdim. Bu tip videoları izlersem kendimi aptal yada enayi hissederim. İçeriğini bilmeden benzeri video izlersem bir daha yorum dahi yapmayacağım.

Son düzenleme:

Emir Kalyoncuoğlu

Özel Üye
Tepkiler
129
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Yıldız Teknik Üniversitesi
Bence bu çok derin bir konu, videoyu hazırlayan da üzerinde oynamış olabilir. Böyle şeyleri düşününce insan hangisine inanacağını şaşırıyor.

gokmenevren

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Marmara Üniversitesi
Görmeden duymadan bilemeyeceğimiz şeyler bunlar. Saklanan tonla bilgi var orasını biliyorum :p

Emir Kalyoncuoğlu

Özel Üye
Tepkiler
129
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Yıldız Teknik Üniversitesi
Öyle yada böyle saklanan bilgi olduğu kesin :)

erdem sanli

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Çanakkale 18 mart
adamlar akıllı abi önce kendilerine alıyolar. işlerine yaramaz hala gelince paylaşıyolar

birx

MB Üyesi
Tepkiler
47
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
BU
Sadece ISS değil , bir çok konuda dünyayı karıştıran bir devlet Amerika, 3 doğru cümle varsa mutlaka 1 cümleleride yalana hizmet ediyor.
Büyük ihtimal uzay masraflarından kaçınmak için 3 videodan bir tanesi sahtedir.

Amerikan vatandaşlığından çıkan eski bir donanma askerinin söyledikleri de bugünü özetliyor.
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.

Dosyalar

Son düzenleme:
Yukarı Alt