Odtu kktc havacilik ve uzay muh

seymakizilkaya

MB Üyesi
Tepkiler
0
Ben havacilik ve uzay ya da ucak muh istiyordum thkda maalesef buralardaki bolumlere puanim yetmiyor.Sizce odtu kkk tam burslu yazmali miyim? Simdiden tesekkurler:)

Kemal Okur

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
210
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Üniv
Fırat Üniversitesi
Eğer maddi durumunuz el veriyorsa neden olmasın. Türkiye'de bulunan vakıf üniversiteleri kadar ücret istemekte. Bunun yanında Kıbrıs'ta yaşam şartlarının zor olduğunu de söylemeliyim. Yani hayat biraz pahalı maalesef. Yinede detaylı şekilde araştırma yapmanızı öneririm. Özellikle burs kesilme durumlarına bakın sonradan sakata gelmesin :)

Konu sahibi
Konu sahibi
S

seymakizilkaya

MB Üyesi
Tepkiler
0
Merak ettiğim bi şey daha var acaba Kıbrıs için değer mi yoksa burada 9eylul uludağ eskisehir de okumayı mi tavsiye edersiniz?

Kemal Okur

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
210
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Üniv
Fırat Üniversitesi
Benim görüşüm eskişehir yada izmir de okumanız çok daha faydalı olacaktır. Ben eskişehirde yaşıyorum ve şehir olarak muhteşem az çok namını duymuşsunuzdur belki 600 bin nüfusu ile 2 devlet 1 özel üniversiteyi bünyesinde barındırıyor tam bir öğrenci şehri. Keza İzmir de aynı şekilde öğrencilik hayatının doruklarında yaşanabilecek bir şehir. Her iki şehrinde eğitim kalitesi şehrin kendisi kadar iyi. Tabi bunlar benim şahsi görüşlerim. KKTC hakkında yorum yapamıyorum gerek üniversite gerekte şehir hakkında maalesef pek bilgim yok.

Yukarı Alt