Oto Ekspertiz Nasıl Açılır

Oto ekspertiz en çok tanınan firmalar

• Seçmen sayısı
    12

Gokhan007

MB Üyesi
Tepkiler
0
Arkadaşlar oto expertiz açmak istiyorum bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var....

**makineler hakkında bilgi
** bu işin maliyeti
**açmam gereken lokasyon
** bildiğiniz en iyi firmalar
Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

Zeybek.gokhan@hotmail.com
5442211611

Y. Hocaoğlu

İnstagram: yavuz_hocaoglu_
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
388
Meslek
Üretim Müdürü
Üniv
Yalın Üretim Uzmanı
Öncelikle Oto ekspertiz açman için alacağın ekipmanlar sana bu konuda net yardımcı olamaz.

1) Hasarlı bir arasın hasar tespitini boya altı ölçüm aletleri ile anlamak çok zor önce çok iyi derecede kaporta boya eğitimi almalısın ki ustalarını ve müşterilerini yönete bilesin.
2) Gene alacağın ekipmanlar mekanik arızalarda sana yarımcı olmayacaktır test cihazları sadece sensör bulunan kısımlarda sana yardımcı olabilir onun dışındaki arızalarda tamamen mekani bilgin olmalı ve problemi iyi analiz edebilmen gerekir yoksa sınıfta kalırsın.
3) Gene alacağın test cihazı değil iyi bir müşteri memnuniyeti yakalaya bilmelisin ofisin ve işletmen herkese hitap etmeli ve farkındalık yaratmalıdır. Plazma Bilardo masası akvaryum damalı bayraklar kalite sloganları kaliteli bekleme salonları ve müşterinin sürekli bilgi alabileceği güvenilir bir ortam olmalıdır.
kısacası sana yaza bilecekler im bu kadar ben 16 senedir otomativ sektöründeyim detay için görüşebilriz.

Unutma hiç bir cihaz ekipman seni bu sektörde öne çıkartmaz ustan ekibin ve sen eğitimin ve bilgin olmadan kesinlikle başarılı olamazsın...
Kolay gelsin...

Konu sahibi
Konu sahibi
Gokhan007

Gokhan007

MB Üyesi
Tepkiler
0
merhaba bu konuda desteğinize ihtiyacım olacaktır
0544 221 16 11

aslanmemo

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Boğaziçi
Oto expertiz işi kurmak istyorum diyenlere cevap
bu konuda video paylaşacağım izleyin ve size oto expertiz işi kendisini anlatsın

serkan06

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
THK

Garantili Arabam 95 bayisi ile Türkiye genelinde hizmet veren bir Oto Ekspertiz Firmasıdır. Oto ekspertizi ilk Türkiye yapan firmadır. Devlet destekli ve patentli cihazların üretimi yaparak tüm bayilerinde garantili hizmet sunmaktadır.

ahmetlamer

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
THK

adamlar habere bile çıktı yüz tanıma plaka tanıma yaptılar daha napsınlar işlerini gerçekten çok ciddiye alıyorlar yakından takip ediyorum. yazılımın yerli olması ayrı onur edici tebrik ederim garantiliarabam.com

blacklamel

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
ankara üniversitesi
garantili arabam oto ekspertiz firması yasa çıktığında mağdur olmamak için seçilmesi gereken bir firma hem kurumsal hemde devlet destekli yeni oto ekspertiz işi açacak arkadaşlara tavsiyem merdiven altında oto ekspertiz bayiliği veren firmalardan çok kurumsal bir firma ile çalışmalarını tavsiye ederim

profxL

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
istanbul üniversitesi
oto ekspertiz yasasını düzenleyen garantili arabam oto ekspertiz firmasının sahibi emre beye insansız jet uçağı işindede başarılar dilerim. gerçekten milliyetçi ve işini düzgün yapan ender insanlardan kendisi ile insansız jet uçağı projesinde çalışmamdan dolayıda gururluyum.

alperenoztıurk

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
gazi
Garantili Arabam Genel merkezine gittim adamlar cidden işini profesyonel yapıyor. Arabayı alacağım adamın dediği haricinde 2 parçada sıkıntı buldular. Oraya gitmeseydim bilmeden alacaktım.

maxif

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
Makina Mühendisi
Üniv
Kırıkkale Ünv.
Merhaba, Google'dan araştırırken denk geldim bu konuya. Öğrenmek istedikleriniz için bana mesaj atabilirsiniz.

Gemlik oto ekspertiz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Egemen

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Mezun
Üniv
Yok
Merhabalar telefon numaranızı yada size ulaşabileceğim bir sosyal medya hesabınızı verirmisiniz

Yukarı Alt