visual studio (c#) da kendimi nasıl geliştirebilirim önerdiğiniz kaynaklar va mı ?

ozkanyldrm

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
elektrik elektronik mühendisi
Üniv
gaziosmanpaşa üniversitesi
visual studio (c#) da kendimi nasıl geliştirebilirim önerdiğiniz kaynaklar va mı ?

kaptan_

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
Elektrik Teknisyeni
Üniv
Free
acikakademi.com

** TT ile mobilde **

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kemal Okur

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
210
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Üniv
Fırat Üniversitesi
Murat Yücedağ adında yazılımcı bir arkadaşımız youtube üzerinden ders vermekte dilerseniz inceleyebilirsiniz bir zamanlar bende bakmıştım kanalına anlatımı gayet iyi.
Kanal Linki: youtube.com/user/YazilimHerYerde/videos?&ab_channel=MuratY%C3%BCceda%C4%9F

JaxTeller61

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
İstanbul Kültür Üniversitesi
İngilizce bildin varsa. Edx,Coursera ve Udemy ye bakmanı tavsiye ediyorum

Deduska

MB Üyesi
Tepkiler
124
Meslek
Developer
Merhaba, bizzat kendisinden kurs almış olduğum Kaan ASLAN'ın anlatım sırasında yazdığı kurs notlarını vermem yeterli olacaktır. Yalnız bu notlar sadece Nesne yönelimli programlama(OOP) kurs notları.

Ders notu:

[PDF]https://www.muhendisbeyinler.net/forum/dosyalar/nesne-yonelimli-programlama-ders-notlari-pdf.1026/[/PDF]

Başarılar. :)

Dosyalar

Rojhatt

MB Üyesi
Tepkiler
5
Öncelikle İngilizce'niz iyi ise Internet zaten derya deniz kolaylıkla ulaşabileceğiniz çok iyi kaynaklar var.İngilizceniz zayıf ise bilgisayar kavramlatı adlı YouTube kanalı var .Son olarak MEGEP modüllerine de bakabilirsiniz.Meslek lisesinde okuduğum için çok yararını gördüm modüllerin.

Not:kusura bakmayın mobilden yazdığım için yazım hatalarım olabildi.

dctekno

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Cumhuriyet Üniversitesi
Merhabalar ben Üniversite öğrencisiyim Yönetim Bilişim Sistemleri Okuyorum, c # da gerçekten çok zorlanıyordum ancak bir çok sitede ve youtubede videoları yer alan murat yücedağ mükemmel bir şeklide anlatıyor onun sayesinde baya bi yol katettim. videolarına bakın derim aynı zamanda buna c#'a dair bilgileri internetteki bir çok
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
sitelerinde blog sitelerinde detaylı bilgi alabilirsiniz.

iyi forumlar dilerim.

Yukarı Alt