Ücretli Reklam ve Tanıtım Hizmetlerimiz

Reklam, ciddi anlamda stratejik planlama ve deneyim gerektiren bir süreçtir. Bu sebeple internet üzerinde reklamlarınızı verirken hazırlayacağınız videolar, görsel ve içeriklerin oluşturulmasında uzman bir kurum ile çalışmanız performans ve bütçe ekonominiz açısından çok daha verimli sonuçlar almanızı sağlar.

Muhendisbeyinler.net geniş ve nitelikli kullanıcı kitlesiyle beraber, etkileşimli sosyal medya kanalları sayesinde etkin kullanabileceğiniz verimli bir reklam mecrasını sizlere sunmaktadır.

Ziraattan makineye, sağlık sektöründen inşaat ürünlerine kadar çok geniş bir alanda mühendislik hizmetlerinizi veya ürünlerinizin tanıtımı için bizlere reklam verebilirsiniz.

Atölye ve KOBİ’lere Özel Reklam İmkânları

Muhendisbeyinler.net aracılığı ile yapacağınız reklam ve tanıtım çalışmaları sonucunda firma veya ürünlerinizi doğrudan hedef kitleye tanıtılır, böylece reklam bütçenizi en ekonomik şekilde kullanmış olursunuz.

Özellikle makine, elektrik ve otomasyon konularında iş yapan bir firmaysanız veya Atölyeniz bulunuyorsa ürünlerinizin nitelikli kişiler tarafından incelenip dikkate alınacağından emin olabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamlarınız Nasıl Olmalı?

Sosyal medya üzerinden yapılacak reklamların en fazla 3-5 dk olacak şekilde gürültüsüz bir ortamda, HD çekim kalitesi ile yapılmasını istiyoruz. Çekimleri yaparken çok fazla açı değiştirmeyin ve titreşimlerin en az olması için tripot kullanarak çekimlerinizi hazırlayın.

Unutmayın, çekim ortamının temiz ve derli toplu olması izleyenler açısından firma kalitenizin gösterilmesinde önemli bir faktör olarak karşınıza çıkmaktadır. Slayt olarak ürünlerinizi anlatmak yerine rakiplerinizden farklı olduğunuz üstün özellikleri göstermeyi tercih edin, bırakın ürününüz konuşsun, siz değil!

Sosyal medya kanallarındaki ürün tanıtımları ve ürün hakkındaki yorumlardan tamamen siz sorumlusunuz. Ürünleriniz için bizim tarafımızdan herhangi bir yorum ve açıklama yapılmayacak. Bu yüzden gerektiğinde, objektif olarak sosyal medya yorumlarınız ile kendi ürününüze destek çıkmanızı ve ürününüze yöneltilen soruları sizin cevaplamanızı bekliyoruz.

İletişim için tıklayınız