Arama Sonuçları

1. 2mehmetcan

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ NEREDE OKUNMALI ?

ben bu sene DGS ile geçiş yapacağım 11k sıralama ve tam 270 puan aldım yaklaşık olarak gelebilecek üniversiteler se şunlar; Mehmet Akif Ersoy Burdur Süleyman Demirel Isparta Pamukkale i.Ö Afyon Kocatepe Üni Erciyes Üni kayseri Uşak Üni Necmettin Erbakan (konya) Konya Teknik Üni Atatürk üni...
  2. 2mehmetcan

DGS İLE GEÇECEĞİM MAKİNE Mİ? ENDÜSTRİ Mİ? ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH. Mi?

Merhaba saygıdeğer arkadaşlarım. Ben 2yıllık otomotiv teknolojisi bölümü mezunuyum bu sene DGS ye güzel bir şekilde hazırlandım. Ve sınavım 30 haziranda aşırı iyi netler yapamıyorum o yüzden İTÜ Yıldız teknik istanbul teknik gibi üniversiteler haricinde bu soruyu sizlere sormak istiyorum...
  3. 2mehmetcan

gemi inşaatı ve gemi makinaları mühendisliği hakkında düşünceleriniz nelerdir? Piri Reis...

gemi inşaatı ve gemi makinaları mühendisliği hakkında düşünceleriniz nelerdir? Piri Reis Üniversitesi iyi eğitim veriyormu sizce ?
  4. 2mehmetcan

gemi inşaatı ve gemi makinaları mühendisliği hakkında düşünceleriniz nelerdir? Piri Reis...

gemi inşaatı ve gemi makinaları mühendisliği hakkında düşünceleriniz nelerdir? Piri Reis Üniversitesi iyi eğitim veriyormu sizce ?
  5. 2mehmetcan

Son gönderime bakıpta yardımcı olursanız sevinirim....

Son gönderime bakıpta yardımcı olursanız sevinirim....
  6. 2mehmetcan

Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği vs Uçak Gövde Motor Bakımı

Merhabalar. adım mehmetcan çelik. öncelikle size durumumu anlatayım. Otomotiv teknolojisi önlisans bölümünden bu sene 3.00 ortalama ile mezun oldum. DGS ye girdim güzek geçti sonuçları beklemekteyim. Kafamdaki soru gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği mi yoksa Uçak gövde motor ya da uçak...
Yukarı Alt