Arama Sonuçları

1. sssalihkaya

ANSYS DOSYALARI HK.

Merhaba arkadaşlar, transient analizler yapıyorum, diskimde yer kalmıyor maalesef, sadece sonuçları nasıl kaydederim bi fikri olan veya bu probleme ek disk almadan nasıl çözerim?
  2. sssalihkaya

ANSYS IcePak

herkese merhaba, ansys icepak konusunda bilgili birisi var mı? program hakkında bir kaç sorum var. çok teşekkür ederim.
  3. sssalihkaya

Kanatçık tasarımı

30 watt soğtma yapmak istiyorum fan -kanatçık bir türlü yapamadım yardmcı olabilicek var mı
  4. sssalihkaya

CFD üzerine çalışan var mı?

merhaba arkadaşlar, tasarlanan montajın simule etmem gerekiyor. Bunun için ANSYS Fluent ve Icepak kullanmaya çalıştım. fluentte mesh kısmında çok kalitesiz mesh geliyor bu sorunu nasıl çözebilirim? min kalınlık 0.35 mm. sistem kanatcık ile ısıtılan bölgeyi sogutmaya calısıyorum. önerilerinizi...
  5. sssalihkaya

Fan diyagramını nasıl anlamalıyız? ()

arkadaşlar selam, aklıma takılan bı soruyu sormak ıstıyorum bu fan karakteristik diyagramı bize neyi ifade ediyor? statikc basınc derken hava basıncını mı alacağım? yani 1 atm ye göre mi hesap yapacağım? bir de pressure droplar neyi ifade ediyor? fan hızlı dönerse basınc kaybı cok mu olur...
  6. sssalihkaya

arduıno, c,c++,java tarzı programlara ilgi

Arkadaşlar merhaba.. ben mak müh. okuyorum 1. sınıfta c ++ gördük. biraz ilgim olmaya baslamıstı. gecen facebook da bir grupta arduıno tarzı programlarla bir sürü sey yapıldıgını ve kod yazıldıgını gördüm ilgim alakam arttı ve kütüphaneye gittim bir arduıno kitabı alıp. BAŞLADIM okumaya. FAKAT...
  7. sssalihkaya

Yarin sinavim var yardim edin nolur

Yardim edin nolur.2 algoritma sorum var buraya atamadm Cozen varsa mail atacagm
  8. sssalihkaya

pompa ve kompresor nedir ne ise yarar

pompa ve kompresor
  9. sssalihkaya

ingilizce eğitim dili hakkında

arkadaşlar ne düşünüyorsunuz bunun hakkında
  10. sssalihkaya

Kocaeli elektrik mühendisliği mi? yoksa uludag elektrik elektronık müh. 2. öğretim mi?

sevgili arkadaşlar.. 65indeyim ve cok kararsızım. 2. öğretim yazmayı dusunuyorum ama. bursa uludag mı yoksa kocaeli mi?? ve eelektrık elektronık mı yoksa sadece elektrık mühendisliği mi
  11. sssalihkaya

1. sınıfta 3.5 ortalama yapmak için bu yaz ne yapayım arkadaşlar :) yardım

arkadaşlar ing hazılrık okudum. 1. sınıfım bu yıl. sene sonu 3.5 ortalama ile ytü ye gecmeyi düşünüyorum öneri istiyorum
  12. sssalihkaya

sakarya inşaat mühendisliği nasıldır?

bu bölüm ve üni hakkında
  13. sssalihkaya

Makine Mühendisliği için bilgisayar önerisi

Makine. Muh. Icin bir pc onerisi istiyorum. Tesekkurler :))
  14. sssalihkaya

makine mühendisliği için ingilizce kaynak önerisi

Sevgili arkadaşlar, makine mühendisliği için teknik ingilizcemi nasıl geliştirebilirim. kullandıgınız kaynaklar nelerdır? önerilerinizi beklıyorum
  15. sssalihkaya

makine mühendisliğinden inşaat mühendisliğine geçiş

Ben uludağ makine müh. hzırlık öğrencisiyim. sürekli bölüm zor diyorlar ve ileride ingizlice iyi derecede bilmessen iş bulamassın gibi şeyler duyuyorum. inşaat mühendisliğine geçiş yapsam nasıl olur sizce yada kalayım mı? ben bölümü isteyerek yazdım çünkü ilgi alanım..
  16. sssalihkaya

uludağ makine mühendisliği ingilizce hazırlık okuyorum suan

arkadaşlar merhaba.. ben uludag makine ıng hazılrık okuyorum. gelecek yıl ganoyla ytü yada itü makineye gecebılır mıyım
Yukarı Alt