1. sınıfta 3.5 ortalama yapmak için bu yaz ne yapayım arkadaşlar :) yardım

sssalihkaya

MB Üyesi
Tepkiler
12
Meslek
ÖĞRENCİ
Üniv
Uludağ Üniversitesi
arkadaşlar ing hazılrık okudum. 1. sınıfım bu yıl. sene sonu 3.5 ortalama ile ytü ye gecmeyi düşünüyorum öneri istiyorum

Furkan Bayram

Yetkili Kişi
Moderatör
Tepkiler
69
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Fırat Üniversitesi
Her 1.sınıf üniversite öğrencisinin planladığı şeydir :) Üniversite ayrımı yapmadan kendinizi geliştirmenizi tavsiye ederim hocam,ama illaki 3.5 ortalama yapıp geçeceğim diyorsanız da yazın atabildiğiniz kadar stresinizi atın ve eğitim süresi boyunca derslere özen gösterin.

Konu sahibi
Konu sahibi
sssalihkaya

sssalihkaya

MB Üyesi
Tepkiler
12
Meslek
ÖĞRENCİ
Üniv
Uludağ Üniversitesi
Tesekkurler :) stressiz gecirmeye calisiyorum ama insallah okul zamani calisirim

2pac.

MB Üyesi
Tepkiler
0
Vaybe bunu bn taaaa ne zamandn yazmistim. 3.60 ort yaptim
Hocam bende trakya üniversitesinden istanbul üniversitesine yatay geçiş denicem bu sene hazırlıgım boş zamanlarımda yatay geçişi araştırıyorum.

3.5 üstü ortalama için ne tavsiye edersiniz siz nasıl çalıştınız yatay geçiş yaptınızmı

gorkemcmeta

MB Üyesi
Tepkiler
10
Üniv
ege üniversitesi
arkadaşlar ing hazılrık okudum. 1. sınıfım bu yıl. sene sonu 3.5 ortalama ile ytü ye gecmeyi düşünüyorum öneri istiyorum
Güzelce tatil yap yanında güzelce ingilizce öğren. Yil başladığında her gün derslerini gözden geçir.

2pac.

MB Üyesi
Tepkiler
0
Güzelce tatil yap yanında güzelce ingilizce öğren. Yil başladığında her gün derslerini gözden geçir.
Anladım dedğiniz gibi yapmayı planlıyorum teşekkürler tavsiyeniz için. Sizce zorma 3.7 3.6 ortalama yapmak

Zoey1234

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
ULUDAĞ UNİVERSİTESİ
matematik fizik ve kat sayısı yüksek derslerle daha fazla olmak üzere iyi güzel ve verimli bir şekilde çalış 3.5 i gecersin rahatlıkla benimki 1.sınıfın soununda 3.7 idi

Konu sahibi
Konu sahibi
sssalihkaya

sssalihkaya

MB Üyesi
Tepkiler
12
Meslek
ÖĞRENCİ
Üniv
Uludağ Üniversitesi
vay be okulu 3,59 ile bitirdim ve iyi bi yerde tasarım mühendisi olarak çalışıyorum Allahım şükürler olsun.

Yukarı Alt