En Çok İş İmkanı Olan Mühendislik

sg1206

MB Üyesi
Tepkiler
0
merhabalar,
elektrik elektronik
elektrik
mekatronik
inşaat
elektronik haberleşme

daha kolay iş bulma açısından hangi mühendislik daha öndedir hangisinin daha çok geleceği vardır? örneğin bi fabrikada farklı mühendisler aynı işi yapabiliyor fakat bunların hangisi daha kolay iş bulur?

Emir Kalyoncuoğlu

Özel Üye
Tepkiler
129
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Yıldız Teknik Üniversitesi
Elektrik elektroniğin geleceği açık gibi bu bölümler arasında ama hiç belli olmaz tabi dünya çok hızlı değişiyor :)

krblt.faruk

MB Üyesi
Tepkiler
0
bu ülkede gelen geçeni mühendis yapıyorlar o yüzden rekabet çok,ekmek artık tezekde.Ekonomi de malum,bence ne olursan ol memur ol

birx

MB Üyesi
Tepkiler
47
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
BU
bu ülkede gelen geçeni mühendis yapıyorlar o yüzden rekabet çok,ekmek artık tezekde.Ekonomi de malum,bence ne olursan ol memur ol
Ekmek tezekte değildir...., ekmek ile tezeği aynı cümlede kullanan bir mühendisten ! memur önerisi beklenir zaten...rahat yaşayacağım diye kendinize ve birilerine eziyet etmeyin.

Ekmek helal iştedir, ekmek her işte vardır.Ekmek için sevmediğiniz işleri yapmayın, birgün hepsini kaybedersiniz.

krblt.faruk

MB Üyesi
Tepkiler
0
Yavrum bizde biliyoruz tezegin ekmekte olmadigini.bana simdi ders mi vermeye calistin sen bakim:) ne duygusal yorum yazmissin ekmek isin icinde olunca tabi dökturuyor insan:) memurlukla rahat yasamayi sen endeksledin ben degil.ben oyle birsey demedim :) hadi biraz omega 3 takviyesi al da yazdiklarimin ironi olup olmadigini dusun :)

birx

MB Üyesi
Tepkiler
47
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
BU
Yavrum bizde biliyoruz tezegin ekmekte olmadigini.bana simdi ders mi vermeye calistin sen bakim:) ne duygusal yorum yazmissin ekmek isin icinde olunca tabi dökturuyor insan:) memurlukla rahat yasamayi sen endeksledin ben degil.ben oyle birsey demedim :) hadi biraz omega 3 takviyesi al da yazdiklarimin ironi olup olmadigini dusun :)
daha ilk mesajına tezekle başlayan tiplerden yavrum diye cümle duymak zaten beklenen bir şey...Konuşmayı ,adabı nimetin ne olduğunu bilmeyen memurluk teklif ediyor.Herkes anlıyor ne demek istediğini... merak etme sen.

Bizim terbiyemiz müsade etmiyor yavrulu cümleler kurmaya, siteye bunun için mi üye oldun.sen antidepresanlarını al tezeğinle beraber ..ne yaparsan yap nimeti karıştırma tezekli işlerine...Yorumunla memurlara ve mühendislere dolaylı yoldan hakaret ettiğinin farkında bile değilsin.normal karşıladığına göre nor-Mal olduğunuda anlıyoruz.sana burdan ekmek çıkmaz,hadi başka kapıya..

okaliptus92

Makine Mühendisi
Özel Üye
Tepkiler
100
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Karabük Üniversitesi
Kendi deneyimlerimden ve bilgilerimden mutevellit su siralamayi paylaşmak isterim.
1 elektronik haberlesme
2 elektrik
3 mekatronik
4 elektrik elektronik
5 Insaat.

krblt.faruk

MB Üyesi
Tepkiler
0
daha ilk mesajına tezekle başlayan tiplerden yavrum diye cümle duymak zaten beklenen bir şey...Konuşmayı ,adabı nimetin ne olduğunu bilmeyen memurluk teklif ediyor.Herkes anlıyor ne demek istediğini... merak etme sen.

Bizim terbiyemiz müsade etmiyor yavrulu cümleler kurmaya, siteye bunun için mi üye oldun.sen antidepresanlarını al tezeğinle beraber ..ne yaparsan yap nimeti karıştırma tezekli işlerine...Yorumunla memurlara ve mühendislere dolaylı yoldan hakaret ettiğinin farkında bile değilsin.normal karşıladığına göre nor-Mal olduğunuda anlıyoruz.sana burdan ekmek çıkmaz,hadi başka kapıya..
Yav he he.uyeligimi siliyorum sen de mutlu olursun :)

Son düzenleme:

metehan0954

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Öğrenci
Üniv
Pamukkale üniversitesi
Ben makine ve imalat mühendisliği okumaya başlıyorum bu sene. Mezunlardan kime sorsam is imkanı iyi dediler.

topraklama41

www.topraklamaolcumu.net
MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Elektrik Mühendisi
Üniv
Kocaeli Üniversitesi
makine, elektrik -elektronik, mekatronik bunlar geleceğimizin ayrılmaz bir parçası. kolay bölümler olmadığı gibi emek isteyen bölümler.

Y. Hocaoğlu

İnstagram: yavuz_hocaoglu_
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
388
Meslek
Üretim Müdürü
Üniv
Yalın Üretim Uzmanı
elektrik elektronik,mekatronik bana sorarsan bunların en başında OTOMOTİV geliyor.

Yukarı Alt