İÖ bilgisayar mühendisliği kazandım ingilizce sorunu yardımcı olun

tugay

MB Üyesi
Tepkiler
1
bu sene pc müh. kazandım ama gideceğim yerin ingilizce hazırlığı yok galiba sizce kendi başıma ingilizceyi halledebilirmiyim veya farklı yollarla öğrenenebilirmiyim? yardımcı olursanız sevinirim

Volkan Ünal

Yetkili Kişi
Moderatör
Tepkiler
87
Meslek
Öğrenci
Evet rahatlıkla halledebilirsiniz zaten genel de araştırmalarını yabancı kaynaklar yapacaksın , en azından buna gayret göster :) Nereye yerleştin , hayırlı olsun.

Konu sahibi
Konu sahibi
T

tugay

MB Üyesi
Tepkiler
1
tekirdağ namık kemal üni. İÖ teşekkür ederim

Furkan Bayram

Yetkili Kişi
Moderatör
Tepkiler
69
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Fırat Üniversitesi
Türkiye geneli için konuşuyorum,hazırlıkta zaten İngilizce'yi öğrenmiyorsunuz,İngilizce'yi "nasıl öğrenebileceğinizi" öğreniyorsunuz.O yüzden sorun edilecek bir şey değil yani.

Konu sahibi
Konu sahibi
T

tugay

MB Üyesi
Tepkiler
1
anladım teşekkür ederim ya valla rahatladım artık

Kemal Okur

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
210
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Üniv
Fırat Üniversitesi
@wolfzone01 Arkadaşıma bende katılıyorum ingilizce hazırlık okuyan pek çok arkadaşım ancak daha ingilizce hazırlık okuyarak ingilizce öğrenen görmedim. Bana göre yabancı dil en iyi kendi çabalarınızla öğrenilir ve elbette bir süre yurt dışında kalarak. :)

Hasan Basri Karakaya

Yetkili Kişi
Moderatör
Tepkiler
92
Meslek
Elektrik-Elektronik Yüksek Mühendisi
Üniv
K.S.Ü.
1. Sınıfa yeni başlayacak tüm öğrenci arkadaşlarımız gibi (ingilizce çalışmaya başlayacağım) derseniz, bu lafı 4. sınıftada tekrar etmeye başlarsınız. O yüzden hiç vakit kaybetmeden ingilizce sorununu çözmenizde fayda var. Bu arada üniversiteniz hayırlı olsun, iyi bir öğretim hayatı geçirmeniz dileğiyle.

Yukarı Alt