Sıralamam 80bin elektrik-elektronik müh. istiyorum.

berkince

MB Üyesi
Tepkiler
2
Sakaryada ikinci öğretim,Karabük,Manisa,Konya tutuyor.Sakaryada İngilizce eğitim yok,Karabük İngilizce,diğer yerlerde ise %30 İngilizce gibi ibareler var.Bu bölüm için İngilizcenin önemi nedir.İçlerinden hangisini öneriyorsunuz.

Furkan Bayram

Yetkili Kişi
Moderatör
Tepkiler
69
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Fırat Üniversitesi
Karabük üni. hakkında bir takım bilgiye sahibim ve kesinlikle tavsiye etmiyorum hocam :) Hocalarının gereksiz egoları,yaz okulunu fırsata çevirmeleri,ezberci sisteme dayatmaları gibi bir takım şeyler.

Konu sahibi
Konu sahibi
B

berkince

MB Üyesi
Tepkiler
2
Çok teşekkür ederim.İngilizce hakkında ne düşünüyorsun.Manisaya çok sıcak bakıyorum.

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Nükleer ve Atom Mühendisi
Üniv
MEPhI, KTÜ
Çok teşekkür ederim.İngilizce hakkında ne düşünüyorsun.Manisaya çok sıcak bakıyorum.
Ben olsam ingilizce olanı seçerdim. Hangi üniversitede okuduğunuz çok önemli değil. Önemli olan neler biliyorsun? Önemli olan kendini ne kadar geliştirebildin? Kaç tane dil biliyorsun vs.

Kemal Okur

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
210
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Üniv
Fırat Üniversitesi
benimde düşüncem ingilizce olanı seçmeniz çünkü sonradan dünya para harcayarak alacağınız ingilizce kurslarından kurtulmuş olursunuz. Ben şuanda ingilizce eksikliğimden dolayı Work and Travel yapmayı düşünüyorum. Siz bu eksiklikten kurtulmuş olursunuz gibi geliyor. Ancak unutmadan ingilizce okumanın zorluklarınıda kabullenmeniz lazım ilk etapta çok zorlanacaksınız belki okulu bırakmayı bile düşüneceksiniz tabi ingilizceni büyük oranda eksikse ama sonradan sonraya alışırsınız. :D

Yukarı Alt