Solidworks ve AutoCad'den Para Kazanma

Konu, 'Genel Konular ve Sorular' kısmında kerim621 tarafından paylaşıldı.

1. kerim621

kerim621 MB Üyesi

En İyi Cevap:
    0
    Değerlendiriler:
    +0 / 0 / -0
    Bu gibi yazılımları üniversitedeyken para kazanmak için kullanabilirmiyim?Mesela ben solidworksu iyi bir şekilde kullanabiliyorum.Sanayide araba yedek parçaları satan dükkanlara gidip bunların parçalarının bazılarını ben solidworksde çizim cnc ile basabilme şansım var lütfen yardım...

2. sansar2564

sansar2564 MB Üyesi

En İyi Cevap:
    2
    Değerlendiriler:
    +11 / 1 / -0
    Bunun için internet üzerinden freelancer olarak iş yapabileceğiniz siteler mutlaka vardır. Araştırabilirsiniz. Örnek olarak bionluk.com

3. Emir Kalyoncuoğlu

Emir Kalyoncuoğlu Özel Üye

Meslek:
    Makine Mühendisi
    En İyi Cevap:
    1
    Değerlendiriler:
    +34 / 0 / -0
    Üniversite:
    Yıldız Teknik Üniversitesi
    Armut.com da bu amaca hizmet eden bir site fakat teknik çizim konusunda iş bulmak zor olabiliyor gene de göz atabilirsin

4. birx

birx MB Üyesi

Meslek:
    Makine Mühendisi
    En İyi Cevap:
    0
    Değerlendiriler:
    +3 / 0 / -0
    gerçekleri duymak istediğini varsayarak yazıyorum, armutla elmayla olmaz bu işler ..moralin bozulmasın,
    "cnc ile basma" bu nasıl bir imalat (anlatım ) tekniğidir !! Bu şekilde hiç bir yol alamazsın, imalat yöntemlerini tam olarak analiz edemediğini anlıyoruz.
    tavsiye etmesemde , mutlaka bir aksiyon istiyorsan ... üniversitede yapabileceğin ön önemli olay part time bir firmada çalışmaktır. Ancak bu şekilde bir yeterliliğe ulaşabilirsin, okulda öğrendiğin iki çizgi ile bu işler olmaz.ücretsizde olsa makine veya tasarım üzerine part time bir iş bul, Bir hedefin varsa vazgeçme.