Solidworks ve AutoCad'den Para Kazanma

kerim621

MB Üyesi
Tepkiler
0
Bu gibi yazılımları üniversitedeyken para kazanmak için kullanabilirmiyim?Mesela ben solidworksu iyi bir şekilde kullanabiliyorum.Sanayide araba yedek parçaları satan dükkanlara gidip bunların parçalarının bazılarını ben solidworksde çizim cnc ile basabilme şansım var lütfen yardım...

sansar2564

MB Üyesi
Tepkiler
20
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi
Üniv
Konya Teknik Üniversitesi
Bunun için internet üzerinden freelancer olarak iş yapabileceğiniz siteler mutlaka vardır. Araştırabilirsiniz. Örnek olarak bionluk.com

Emir Kalyoncuoğlu

Özel Üye
Tepkiler
129
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Yıldız Teknik Üniversitesi
Armut.com da bu amaca hizmet eden bir site fakat teknik çizim konusunda iş bulmak zor olabiliyor gene de göz atabilirsin

birx

MB Üyesi
Tepkiler
47
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
BU
gerçekleri duymak istediğini varsayarak yazıyorum, armutla elmayla olmaz bu işler ..moralin bozulmasın,
"cnc ile basma" bu nasıl bir imalat (anlatım ) tekniğidir !! Bu şekilde hiç bir yol alamazsın, imalat yöntemlerini tam olarak analiz edemediğini anlıyoruz.
tavsiye etmesemde , mutlaka bir aksiyon istiyorsan ... üniversitede yapabileceğin ön önemli olay part time bir firmada çalışmaktır. Ancak bu şekilde bir yeterliliğe ulaşabilirsin, okulda öğrendiğin iki çizgi ile bu işler olmaz.ücretsizde olsa makine veya tasarım üzerine part time bir iş bul, Bir hedefin varsa vazgeçme.

Yukarı Alt