Statik Sorusu

okaliptus92

Makine Mühendisi
Özel Üye
Tepkiler
100
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Karabük Üniversitesi
Merhaba,
Bu iki soru da kitaptaki konulari okuman neticesinde rahatlikla çözebilecegin seviyede. Lütfen kendin icin çalış, buna rağmen takıldığın bir nokta olursa sor. İstirham ediyorum, hocalarının senin su an ki verecegin cevaplara ihtiyacı yok, gelecekte ülkenin, çalışacağın isyerinin ve dolaylı olarak tüm tanıdıklarının ihtiyacı var, prensip olarak bu gibi temel sorulara cevap vermiyorum.
Iyi çalışmalar dilerim.

Konu sahibi
Konu sahibi
Hasan Dumanlı

Hasan Dumanlı

MB Üyesi
Tepkiler
15
Meslek
makina mühendisi
Üniv
selçuk üniversitesi
Merhaba,
Bu iki soru da kitaptaki konulari okuman neticesinde rahatlikla çözebilecegin seviyede. Lütfen kendin icin çalış, buna rağmen takıldığın bir nokta olursa sor. İstirham ediyorum, hocalarının senin su an ki verecegin cevaplara ihtiyacı yok, gelecekte ülkenin, çalışacağın isyerinin ve dolaylı olarak tüm tanıdıklarının ihtiyacı var, prensip olarak bu gibi temel sorulara cevap vermiyorum.
Iyi çalışmalar dilerim.
Anlaşıldı abim sende haklısın bu konuda tembelliğe veriyoruz kendimizi

Emir Kalyoncuoğlu

Özel Üye
Tepkiler
129
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Yıldız Teknik Üniversitesi
Merhaba,
Iyi çalışmalar dilerim.
Gerçekten katılıyorum, ağzına sağlık. :)

Yukarı Alt