Arduino Ödüllü Bilgi Yarışması

7588
Arduino Ödüllü Bilgi Yarışması

Merhaba arkadaşlar arduino ödüllü bilgi yarışmamız başladı. Yarışmaya katılabilmeniz için buradan kayıt yapmanız gerekmektedir. (MB Forum)

10 Tane soru bulunmaktadır testimizde. Bu 10 soru soru havuzundan rastgele 10 sorudur. Test bitiminde isminiz istenecek. O kısıma forumdaki üyeliğinizin mail adresini veya kullanıcı adınızı yazmanız gerekmektedir. Süre 20 dakika, bu sayfada ne kadar süre kaldığını görememektesiniz o yüzden kendi sürenizi kendiniz ayarlayınız. Her ip nin 1 tane hakkı vardır. Eğer birden fazla testi çözerseniz aynı ip den diskalifiye olursunuz. Hile yapmayınız sistem oldukça şeffaf yakalanma olasılığınız yüzde 99 :). Tarayıcınızda VPN programı var ise kapatınız. Yurt dışı’ip ler kabul edilmeyecek.

Eğer birden fazla kişi 10 sorununda tamamını doğru yanıtlar ise aralarında kura çekilecek.

Bu eleme sonucunda 1, 2 ve 3 olarak yarışmayı bitiren üyelerimize hediyeler vereceğiz.
1.’lik Ödülü: Arduino Uno R3 Mini Set
2.’lik Ödülü: Arduino R3 Uno
3.’lük Ödülü: Sürpriz Elektronik Kutu

İyi olan kazansın Başarılar!

 

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Arduino Ödüllü Bilgi Yarışması %%total%% Soru üzerinden %%score%% doğrum var :)

Önceki İçerikSüper iletkenler nedir
Sonraki İçerikNükleer Reaktör Nedir
Oğuzhan Mallı
Merhaba Ben Oğuzhan Mallı Mühendis Beyinler sitesinin kurucusuyum, Bir süre Karadeniz Teknik Üniversitesinde Elektrik ve Elektronik mühendisliği okuduktan sonra, yurtdışında eğitimime devam etmekteyim. Advanced seviyesinde İngilizce ve Rusça bilmekteyim. Yazılarımda yaptıklarımla, düşüncelerimle ilgili pek çok şey bulabilirsiniz. Yorumlarınız, düşünce ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Yalnızca “Merhaba, buralardaydım.” demek için dahi olsa vakit ayırıp bıraktığınız her bir yorum için çok teşekkür ederim.

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız.
Lütfen isminizi buraya yazını.