Temel Bilgisayar Bilgi Testi 1

8047
temel bilgisayar bilgi testi

Bilgisayar ne zaman bulunduğu sorusunun cevabını vermek inanın çok zordur. O kadar farklı çeşitte bilgisayarlar çıktı ki, hangi bilgisayar ne zaman bulundu tek tek cevaplamak gerekiyor. Sizler için bu bilgisayarların testini oluşturduk. İyi eğlenceler.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Temel Bilgisayar Bilgi Testi 1 %%total%% Soru üzerinden %%score%% doğrum var :)
Yazımızı Beğendiniz mi?
Oğuzhan Mallı

Merhaba Ben Oğuzhan Mallı Mühendis Beyinler sitesinin kurucusuyum, Bir süre Karadeniz Teknik Üniversitesinde Elektrik ve Elektronik mühendisliği okuduktan sonra, yurtdışında eğitimime devam etmekteyim. Advanced seviyesinde İngilizce ve Rusça bilmekteyim. Yazılarımda yaptıklarımla, düşüncelerimle ilgili pek çok şey bulabilirsiniz. Yorumlarınız, düşünce ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Yalnızca “Merhaba, buralardaydım.” demek için dahi olsa vakit ayırıp bıraktığınız her bir yorum için çok teşekkür ederim. Bütün yorumlara cevap vermeye çalışıyorum.

15 Yorum

  1. Bilgisayar tarihi testi deseniz daha doğru olurdu. Eminim ki sizde cevapları bu testi hazırlarken öğrendiniz.

  2. iyi gunler Oğuzhan abi, bende Karadeniz Teknik universitesinde okuyorum simdilik dersler iyi. İyi bir muhendis olmak icin cok calisacagiz cok. :)

  3. Oguzhan bey (abi desem daha samimi olurdu sanki) sizinle tanismak istiyorum bazi sorularim olacak mail adresinizi yazabilir misiniz ?

  4. Merhaba,
    Bilginin paylaştıkça çoğalacağına inanan insanlar ile karşılaşmak çok güzel.
    Çabalarınız ve emekleriniz için çok teşekkürler.

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız.
Lütfen isminizi buraya yazını.