Gözlerim Ne Kadar İyi Görüyor

18
370
Gözlerim Ne Kadar İyi Görüyor

Bu testimizi çözerek gözlerinizin ne kadar iyi gördüğü hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bunun içinde ” Gözlerim Ne Kadar İyi Görüyor ” başlıklı testimize başlayalım.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Gözlerim Ne Kadar İyi Görüyor %%total%% Soru üzerinden %%score%% doğrum var :)

18 Yorum

  1. Birinci sorunun cevabı yanlış arkadaşlar eğer ikinci sıradaki şıkkı seçtiyseniz doğru cevap verdiniz demektir fakat burada ilk şık doğru olarak gösterilmiş.

  2. Kedi nerde Kedi? Seytan ayrintida gizlidir sözlerini canlı canlı yaşadım:) 571 sayisini goremedim.
    1.sorunun doğru cevap şıkkında hata var.

  3. 1. Soru A dır kesinlikle 2 de gerçekten siyahtan başka bir şey yok gibi yada nasıl bakılır onu bilemedim . Bende 9 sorunun görseli açılmadı salladım. 12 de 10 ?

  4. Hayır. 1.sorunun cevabı B değil , A yani test doğru çünkü daha dikkatli bakarsanız cevabın 74 olabileceğini ama tam olarak birleşmediği için 71 olarak kabul edildiğini görebilirsiniz. Bence siz daha dikkatli bakın. Oradaki yuvarlakların arasında boşluk var ve bu yüzde 4 olmuyor.

  5. 1. sorunun cevabı bence 4. şık bu testi yayınlayan tekrar kontrol etsin. inşallah benimki doğrudur. yanlıssa bile doğru cevabı açıklamanızı istiyorum.

  6. Görüşün ortalama bir insandan biraz daha kötü! Testimiz gösteriyor ki senin gözlerin ortalama insanlardan biraz daha kötü görüyorsun. Görme yeteneğin diğer insanlarla hemen hemen aynı ama beynin biraz yavaş analiz ediyor. Ayrıntıların çoğunu kaçırsan da genel olarak onlara hakimsin. Bu yeteneğinin görsel açıdan hayatında sana yardımcı olduğu zamanlar oluyor.

  7. 1. Soruyla elbise sorusunun cevabi yanlış elbisenin renginin mavi siyah oldugu da fotografi ceken tarafindan aciklandi

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız.
Lütfen isminizi buraya yazını.