Sağ Beyniniz Mi Yoksa Sol Beyniniz Mi Daha Baskın Test Edin

17
116826
Sağ beyin sol beyin testi
robolink-banner

Sağ beyin mi yoksa sol beyninizi mi daha çok baskın? Sağ beyin sol beyin testi. Başarılar :)

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Sağ Beyniniz Mi Yoksa Sol Beyniniz Mi Daha Baskın Test Edin Sonucum: %%personality%%
Paylaşır mısınız?
Oğuzhan Mallı
Merhaba Ben Oğuzhan Mallı Mühendis Beyinler sitesinin editörüyüm, Bir süre Karadeniz Teknik Üniversitesinde Elektrik ve Elektronik mühendisliği okuduktan sonra, yurtdışında eğitimime devam etmekteyim. Advanced seviyesinde İngilizce ve Rusça bilmekteyim. Yazılarımda yaptıklarımla, düşüncelerimle ilgili pek çok şey bulabilirsiniz. Yorumlarınız, düşünce ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Yalnızca “Merhaba, buralardaydım.” demek için dahi olsa vakit ayırıp bıraktığınız her bir yorum için çok teşekkür ederim. Bütün yorumlara cevap vermeye çalışıyorum.

17 Yorum

  1. Sadece bir sorunun cevabını değiştirerek tekrar çözdüğümde sonuç da değişti, önce sağ beyinli sonra sol beyinli çıktı, ikisini de kullandığımı düşünüyorum herhangi birinin baskın olması mi gerekir?

  2. Birşey sorabilir miyim? Beynimin sol kısmı daha iyi çalışıyor çıktı rest sonucu. Ben normalde de solağım… Bununla bir bağlantısı var mı yapılan testin?

  3. iki test çözdüm ve sonuçlar gösterilmiyor. ters yönde dönen halka ve daire var dönüp duruyor :) site bu gün sorunlu galiba..

    • Bugün güncelleme yapıyoruz:) 1 2 saat içerisinde sorun düzelir. Bildirim için teşekkür ederiz.

Düşünceleriniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here