Ana SayfaKitap ÖzetleriZafer Sızlanarak Kazanılmaz Kitap Özeti

Zafer Sızlanarak Kazanılmaz Kitap Özeti

Bu yazım Haluk Kaya’nın yazdığı “Zafer Sızlanarak Kazanılmaz” adlı kitabın özeti hakkında olacak. Kişisel gelişim kitapları arasında kısa sürede çok okunarak, okurların beğenisini kazanan bu eseri kaleme alan Haluk Tatar aslında kazanılması gereken zaferlerin bir karar ile başladığının altını çiziyor. Onun sade dili ile bu kitap her yaştan okura hitap ediyor. Klasik kişisel gelişim kitaplarından farklı olarak bu kitap sizi arkanızdan iteklemek yerine sizin sınırlarınızı size fark ettiriyor.

başarı nedir

Bir yumurta gibi kabuğuna sığınan insan oğlunu bu kabuk içerisinden çıkararak, kararları birbirimize göre değil kendi tercihlerimize göre vermemiz gerektiği konusunda ısrarcı bir üslupla eserini ele alıyor. Zafer Sızlanarak Kazanılmaz kitap özeti aslında insanoğlunun karar verirken doğru ya da yanlış ikilemine düşmeden istikrarlı olması gerektiğini vurguluyor.

Zafer Sızlanarak Kazanılmaz Kitap İçeriği

İnsanın kendi içine doğru yaptığı yolculukta yanınızda bir arkadaş edası ile bu eseriyle sizinle olan yazar, size doğru yolu bulma konusunda yardımcı oluyor. Seninle sana gideceğiz diyen yazar, aslında kişilerin iç dünyasına yolculuk yaparak kararsızlıklarının asıl sebeplerini bulmalarına yardımcı oluyor. Zafer kazanmak isteyenler için sızlanmanın manasız olduğunun vurgusunu kitap ismi ile de yapan yazar, kişiyi doğru olan benliğine yöneltmeyi hedefliyor.

nasıl başarılı olunur

Doğru olan sana seninle gideceğiz şeklinde konuşma dilinde yazılmış bu kitap sizlere aslında bir sohbet havasında öğretiler sunuyor. Yazarın sade ve basit konuşma üslubu ile bu kitabı herkes rahatlıkla okuyabilir. Her yaştan insanın  kendi iç dünyasına yapacağı ziyaret ile karar verme yetisini yeniden doğru bir biçimde kazandıran Zafer Sızlanarak Kazanılmaz kitap özeti aslında bir baş öğretmen şeklinde karşımıza çıkıyor. Öğretici niteliği dışında kişinin sorunlarını halletmek için de sık sık sayfalarını karıştıracağı bu eser oldukça başarılı olmuş.

Zafer Sızlanarak Kazanılmaz Kitap Yorumu

Kişisel gelişim kitaplarına farklı bir bakış açısı kazandıran bu kitap, sizin arkadaşınız olarak bu yolculuğa çıkıyor. Her zaman, her sayfada yanınızda olan yazar size bir arkadaş üslubu ile yaklaşarak sorunlarınız ile çok daha kolay başa çıkabilmenizi sağlayarak, kararlarınızı verirken yanlış yapmaktan korkmamanız gerektiğini size öğretiyor.

matematikte başarılı olmanın yolları nelerdir

Zafer Sızlanarak Kazanılmaz kitap özeti bir nevi cehaletle savaşmanın en güzel silah gibi. Yazar bu kitap ile insanoğlunun her zaman yaşadığı ve bir türlü vazgeçmediği korkularını gözler önüne sererek, bu korkular karşısında çaresiz kalmak yerine çözüm önerileri sunuyor. Bu çözüm  önerilerini de size bir arkadaş edası ile yaklaşarak veriyor. Bu şekilde çok daha başarılı bir kişisel kitap haline dönüşen bu eser, sizlerin kısa sürede okuyarak baş ucu kitabı yapacağınız nitelikte.

haluk tatar

Özellikle herkesin kütüphanesinde bulundurması gerektiği bu kitap, farklı bakış açılarını sizlere sunarak, öz eleştirinizi yapmanızı sağlıyor. Sadece öz eleştirinizi değil kendi tabularınızı ve putları yıkarak hayata bakmanıza da yardımcı oluyor. Mutlaka okunması gereken kitaplar arasında yer alan bu kişisel gelişim eseri oldukça başarılı olmuş.

arıcılık malzemeleri

1 Yorum

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Yeni Yazılar

Kitap Özetleri