Ana Sayfa Testler Periyodik Cetvel Hakkında Ne Kadar Bilgilisin

Periyodik Cetvel Hakkında Ne Kadar Bilgilisin

Periyodik cetvel bilinen bütün elementlerin artan atom numaralarına göre sıralanışıdır. Özellikle kimya dersinin vazgeçilmez konusu olan ve her yerde karşımıza çıkan bu tabloya ne kadar hakimsin! Bunu öğrenmek için “Bakalım Periyodik Cetvel Hakkında Ne Kadar Bilgilisin” başlıklı testimizi çözerek kendinizi test edin.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Bakalım Periyodik Cetvel Hakkında Ne Kadar Bilgilisin %%total%% Soru üzerinden %%score%% doğrum var :)
0%

Taner Hayret
Taner Hayret
Merhaba ben Taner Hayret, bir süre Türkiye de Elektrik ve Elektronik Mühendisliği üzerine eğitim aldıktan sonra, hayat serüvenime yurt dışında Nükleer Enerji Mühendisliği üzerine devam ettirmeye karar verdim. Burada sizlerle bilim adına tecrübelerimi paylaşacağım.

9 Yorum

  1. Test Bitti! Puanım: 16, En yüksek puan: 20
    Verdiğin cevaplara göre senin puanın 83! Periyodik cetvel konusunda zehir gibisin! Arkadaşların senden kopya alabilmek içi birbirleriyle yarışıyordu, eminiz! Sonucunu paylaş bakalım arkadaşların seni geçebilecek mi? Arkadaşlar ?? 😂😂😴😴

  2. 20 Soru üzerinden 18 doğrum var :)

    Verdiğin cevaplara göre senin puanın 93! Hocam benim kağıdım neden 100 değil dediğini duyar gibiyiz! Altı üstü bir iki tane yanlış yaptın onun dışında periyodik cetvelin senden sorulduğu aşikar! Sonucunu paylaş bakalım arkadaşların seni geçebilecek mi?

  3. 20 Soru üzerinden 20 doğrum var :)
    Verdiğin cevaplara göre senin puanın 100! Periyodik cetveli hafızana kazımışsın resmen, bilmediğin tek bir şey yok bu konuda! İlkokulda fen, lisede kimya dersinde aldığın 5’ler şu an gözünün önünden geçiyor. Bravo! Eminiz bu sonucu hesaplarında paylaştığında arkadaşların seni geçmeye çalışıp, kıskanacak.

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız.
Lütfen isminizi buraya yazını.

koseni-sec-yazar-ol

Yeni Yazılar

Mühendis Maaşları

Popüler Yazılar