Periyodik Cetvel Hakkında Ne Kadar Bilgilisin

152605
Periyodik Cetvel Hakkında Ne Kadar Bilgilisin

Periyodik cetvel bilinen bütün elementlerin artan atom numaralarına göre sıralanışıdır. Özellikle kimya dersinin vazgeçilmez konusu olan ve her yerde karşımıza çıkan bu tabloya ne kadar hakimsin! Bunu öğrenmek için “Bakalım Periyodik Cetvel Hakkında Ne Kadar Bilgilisin” başlıklı testimizi çözerek kendinizi test edin.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Bakalım Periyodik Cetvel Hakkında Ne Kadar Bilgilisin %%total%% Soru üzerinden %%score%% doğrum var :)
0%
Paylaşır mısınız?
Elif Yaldız
Merhaba ben Elif Yaldız, bir süre Türkiye de Elektrik ve Elektronik Mühendisliği üzerine eğitim aldıktan sonra, hayat serüvenime yurt dışında Enerji Sistemleri Mühendisliği üzerine devam ettirmeye karar verdim. Burada sizlerle bilgi alış verişinde bulunmaktan memnuniyet duyuyorum.

6 Yorum

  1. 20 Soru üzerinden 18 doğrum var :)

    Verdiğin cevaplara göre senin puanın 93! Hocam benim kağıdım neden 100 değil dediğini duyar gibiyiz! Altı üstü bir iki tane yanlış yaptın onun dışında periyodik cetvelin senden sorulduğu aşikar! Sonucunu paylaş bakalım arkadaşların seni geçebilecek mi?

  2. Test Bitti! Puanım: 16, En yüksek puan: 20
    Verdiğin cevaplara göre senin puanın 83! Periyodik cetvel konusunda zehir gibisin! Arkadaşların senden kopya alabilmek içi birbirleriyle yarışıyordu, eminiz! Sonucunu paylaş bakalım arkadaşların seni geçebilecek mi? Arkadaşlar ?? 😂😂😴😴

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız.
Lütfen isminizi buraya yazını.