Jag Izgara Barbekü

3792
jag ızgara

Jag Izgara barbeküyü yepyeni bir seviyeye taşıyor. Son sınıf bir bir barbeküdür. Herkes kendi alanı için rekabet etmek zorunda kalmadan istediğini pişirebilir. Bu herkesin seveceği parlak bir fikir. Jag Izgara, dışarıda bambaşka bir yemek deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.

Henüz mağazalarda bulunmayan yeni bir tasarım konsepti olan jag ızgaranın ön siparişleri Jag Izgara web sitesi üzerinden kabul edilmektedir. Dışarıda herhangi bir toplanma için harika bir fikir. Yenilikçi tasarımı 3 ana faktör içeriyor: Izgara,ateş çukuru ve her bir kişi için masa. Sekiz kişinin birlikte kullanabileceği bir ızgaradır.

Bacakları ayarlanabilir ve kolay saklama için katlanabiliyor. Ateş çukuru merkezi bir kapakla örtülü durumda. Yangına meyilli durumlarda kapak kolayca kaldırılabilir. Ahşap masa yüzeyleri saklamak için kaldırılabilir ya da pişirme süresi boyunca dayanmayı tercih edenler için kalacak yer sağlayabilir. Patentin eli kulağında. Hissediyorum ki bu çok popüler bir parça olacak!

Önceki İçerikİş Sağlığı ve Güvenliği Nedir
Sonraki İçerikTuz Testi Nedir (ASTMB117)
Fatmanur Kurtulmuş
Merhabalar, ben Mühendis Beyinler sitesinin yazarlarındanım. 1995 Antalya doğumluyum. 2013′de Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesinden mezun oldum. Yine o sene Sakarya Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğini kazandım ve öğrenimime devam ediyorum. Okulumuzun ve ülkemizin alanımla ilgili çoğu faaliyetlerini takip etmekle birlikte diğer taraftan edebi ve sosyal açıdan etkinliklerimi devam ettiriyorum. Mitoloji, tarih ve sporla yakından ilgiliyim. Yemek yemek, gezmek, müzik ve Naruto hayatta keyif aldığım ilk dört şey. Bilgim dahilinde her türlü konu üzerinde tartışmayı ve muhabbet etmeyi severim. Üretken Mühendislerle Türkiye’yi geliştirmeye devam arkadaşlar. Saygılarımla.

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız.
Lütfen isminizi buraya yazını.