2 Metrelik Su Balonunun İçine Giren Adam

3164
2 Metrelik Su Balonunun İçine Giren Adam

Daha önce yabancı youtuber’ların denediği, 60 milyon’dan fazla izlenen ve türkiyede de bir kaç youtuber’ın deneyip başaramadığını, türk youtuber Onur Güler başardı ve eğlenceli, bir o kadar da muhteşem ağır çekimlerle güzel bir video çekti.

Youtube’ta Tehlikeli ve eğlenceli deney videoları çeken Onur Güler Tam 2 metre boyunda dev bir balonun içine su doldurarak girdi ve patlama anını muhteşem çekimlerle kayıt altına alarak bize de izlemesi eğlenceli bir görsel şölen sundu.

Oldukça Zor Bir Deney

Önce kıyafetleriyle balon içine girmeye çalışan ve bunu başaramayınca Kıyafetlerini çıkararak daha kolay bir şekilde balona girmeye çalışan Güler, 2 metrelik dev su balonuna acılar içinde de olsa girdi ve bu işi yapan ilk Türk olarak da sosyal medyadaki yerini aldı.

Çok acı verici olan bu işlem sırasında balon su ile dolarken, arkadaşlarının yardımıyla ayaklarından başlayıp boynuna kadar balona girdikten sonra, balon tam 2 metre olana kadar suyla doldu ve patladı. Patlama anı da oldukça etkileyici olan bu işlem sonunda takipçilerinin beğenisini kazandı.

Bir çok farklı deneme yaptığı Youtube kanalında, on binlerce takipçisi olan Güler, yeni denemeleri ile takipçilerini merak içinde bırakıp şaşırtmaya devam ediyor. Rekor amaçlı değil ama daha çok eğlence amaçlı olarak yapılan bu videoyu izlerken eğleniceğinizi umuyoruz.

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız.
Lütfen isminizi buraya yazını.