2 Metrelik Su Balonunun İçine Giren Adam

0
1547
robolink-banner

Daha önce yabancı youtuber’ların denediği, 60 milyon’dan fazla izlenen ve türkiyede de bir kaç youtuber’ın deneyip başaramadığını, türk youtuber Onur Güler başardı ve eğlenceli, bir o kadar da muhteşem ağır çekimlerle güzel bir video çekti.

Youtube’ta Tehlikeli ve eğlenceli deney videoları çeken Onur Güler Tam 2 metre boyunda dev bir balonun içine su doldurarak girdi ve patlama anını muhteşem çekimlerle kayıt altına alarak bize de izlemesi eğlenceli bir görsel şölen sundu.

Oldukça Zor Bir Deney

Önce kıyafetleriyle balon içine girmeye çalışan ve bunu başaramayınca Kıyafetlerini çıkararak daha kolay bir şekilde balona girmeye çalışan Güler, 2 metrelik dev su balonuna acılar içinde de olsa girdi ve bu işi yapan ilk Türk olarak da sosyal medyadaki yerini aldı.

Çok acı verici olan bu işlem sırasında balon su ile dolarken, arkadaşlarının yardımıyla ayaklarından başlayıp boynuna kadar balona girdikten sonra, balon tam 2 metre olana kadar suyla doldu ve patladı. Patlama anı da oldukça etkileyici olan bu işlem sonunda takipçilerinin beğenisini kazandı.

Bir çok farklı deneme yaptığı Youtube kanalında, on binlerce takipçisi olan Güler, yeni denemeleri ile takipçilerini merak içinde bırakıp şaşırtmaya devam ediyor. Rekor amaçlı değil ama daha çok eğlence amaçlı olarak yapılan bu videoyu izlerken eğleniceğinizi umuyoruz.

Paylaşır mısınız?
Bilim konuları,mühendislik, sağlık,proje ve bilişim teknolojileri ağırlıklı makale ve haberlerin yer aldığı kaynak site olarak tanımlayabileceğimiz Mühendis Beyinlerın asıl amacı, kaliteli Türkçe içerik oluşturmak adına gayret göstererek, Türk internet mecrasına katkıda bulunmaktır.

Düşünceleriniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here