Ana Sayfa Serbest Kürsü Drone Killer - Harp Arge A.Ş

Drone Killer – Harp Arge A.Ş

Drone’lar son zamanlarda yüksek erişilebilirlik ve düşük maliyetleri sebebi ile yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Kolluk kuvvetleri yanı sıra, ticari, hobi hatta terörizm maksatları ile uçuşlar icra edilmektedir. Yapısal özellikleri sayesinde küçük bir alan kaplayan Drone’lar yüksek uçuş irtifaları sebebi ile tabanca ve tüfekler ile vurulması zor hedeflerdir.

Özellikle miting, konser, stadyum ve benzeri halka açık etkinliklerde ateşli silahlarla durdurulmaları ciddi sakıncaları beraberinde getirmektedir. Drone Killer, Drone ile komuta kontrol arasında yüksek hızda elektronik harp teknolojisi uygulamaktadır.

Elektromanyetik saldırıya maruz kalan Drone’lar komuta kontrol ile bağlantıyı kaybederek etkisiz hale getirilmektedirler. İnsan sağlığı ve çevre güvenliğine zararı bulunmaması, sessiz ve hızlı bir sonuç üretmesi sebebi ile Drone Killer, Drone ile mücadelede etkin bir çözüm sunmaktadır.

Özellikler;

– 20 Watt Güç Çıkışı
– 2.4 Ghz
– 4 Saat Kesintisiz Çalışma Süresi
– Gelişmiş Harp Algoritması
– RF Sızdırmaz Anten Kutusu
– 2.2 Kg Ağırlık
– 4 X 20 Dürbün
– 11mm aparat kızağı
– Li-on Batarya
– Süper odaklanmış anten
– Mikroişlemci kontrollü yönetim birimi
– Titreşim uyarısı
– Durum Led’i
– Ergonomik Kabza
– 240.000 Atış Garantisi

Drone Killer Etki Alanı;

DJI Phantom ,DJI Phantom 2 ,DJI Phantom 3 ,DJI Phantom 4 ,DJI Inspire ,DJI Inspire 2 ,DJI Matrice ,Ar Drone Parrot ,Ar Drone Parrot 2 Ar Drone Parrot Bebop ,Walkera ,3DR Solo ,3DR X8 ,3DR IRIS ,IDEA Fly ,Hubsan x4 ,Blade Nano QX ,Yuneec ,Nine Eagles ,Quadnum Nova ,Cx-10 ,Eachine H8 ,Chersoon Cx-20 ,Syma X5 ,Protokol Video Drone ,Odyssey Fpv Drone ,Proto X ,Latrax Alias ,Quantum Nova ve tüm WİFİ , Bluetooth , 2.4 GHZ yayın bandında çalışan Dron’ları etkisiz hale getirmektedir.

Konuk Yazar
Konuk yazarlarımız tarafından sitemize yollanan yazılar bu hesaptan yayınlanmaktadır. İsimsiz yazı yayınlamak istiyorsanız iletişim bölümünden sizlerde yazılarınızı yollayabilirsiniz.

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız.
Lütfen isminizi buraya yazını.

koseni-sec-yazar-ol

Yeni Yazılar

Mühendis Maaşları

Popüler Yazılar