Seçkin Yayınevi

1643
seçkin yayıncılık logo

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere başarılı bir yayınevinden bahsetmek istiyorum.

Seçkin Yayınevi,  kurulduğu 1959 yılından bu yana, ilkeli, çalışkan ve dürüst yayıncılık anlayışıyla mesleki ve akademik yayıncılıkta ülkemizde saygın bir yer edinmiş ve tüm okuyucular, yazarlar ve kitabevleriyle sağlam ve güvenilir ilişkiler kurmuş, bu sayede de  Seçkin yayınevinin bugünlere hep büyüyerek ve gelişerek gelmiştir. Bugüne kadar yayınladığı 3000’den fazla kitapla, hukuk başta olmak üzere çeşitli meslek gruplarına, akademisyenlere, öğrencilere, mühendislere ve araştırmacılara “bilgi sunmaya” devam etmektedir.

Seçkin yayınevi başta sadece hukuk konusunda sınırlı sayıda kitap yayınlayan küçük bir yayıneviyken, bugün bu konuda Türkiye’nin önde gelen yayınevi olmanın yanı sıra daha pek çok meslek dalında da iddialı bir yayınevi konumuna gelmiştir.

Seçkin yayınevi, yayıncılığın yanısıra akademik ve mesleki kitaplar alanında ülkemizin önde gelen dağıtım firmalarından birisi konumundadır. Bu alanda Türkiye’nin önde gelen yayınevlerinin çok geniş bir çeşidini tutarak Türkiye’den ve yurtdışından gelen siparişleri aynı gün içerisinde karşılamaktadır.

İletişim bilgileri:
Sağlık Sokak No:21 06410 Sıhhiye/ANKARA
Tel: 0-312-435 30 30 | 0-533-770 50 99
Faks: 0-312-435 24 72
E-posta: seckin@seckin.com.tr
Önceki İçerikSular Neden Klorlanır
Sonraki İçerikDoğalgaz Tasarrufu Nasıl Yapılır
Oğuzhan Mallı
Merhaba Ben Oğuzhan Mallı Mühendis Beyinler sitesinin kurucusuyum, Bir süre Karadeniz Teknik Üniversitesinde Elektrik ve Elektronik mühendisliği okuduktan sonra, yurtdışında eğitimime devam etmekteyim. Advanced seviyesinde İngilizce ve Rusça bilmekteyim. Yazılarımda yaptıklarımla, düşüncelerimle ilgili pek çok şey bulabilirsiniz. Yorumlarınız, düşünce ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Yalnızca “Merhaba, buralardaydım.” demek için dahi olsa vakit ayırıp bıraktığınız her bir yorum için çok teşekkür ederim.

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız.
Lütfen isminizi buraya yazını.