32 Silindirli Mini Motor

18607
32 silindirli mini motor

İspanyol José Manuel Hermo Barreiro’nun yaptığı tam olarak 32 tane silindirine sahip olan W32 motor gerçek bir sanat eseri… José Manuel Hermo 32 silindirli mini motor için tam olarak 2520 saat emek harcamış. Tamamen el işçiliği ile monte edilen 32 silindir motor aynı zamanda inanılmaz bir balansa sahip.

Videonun başında da göreceğiniz gibi motorun üst kısmına bozuk paralar koyuluyor ve bozuk paralar dengeli bir şekilde motor çalışır halde iken hala motorun üstünde kalmayı başarabiliyorlar. W32 motor 850 parçadan oluşmaktadır.

3 Yorum

  1. Ilhan kardes dünyada savaş bitsin tabiki ama savaşlar petrol için gözükse bile emin ol silah sanayiinde petrol den daha büyük gelir kapısı var.petrol uzasa kisalsa da petrol.ama silah öyle değil. Savaş olmaz ise silah satılmaz.satilmaz ise de silah teknolojisi gelişmez. Suna emin ol dünyanın en zenginleri petrol satanlar değil silah satanlardir

  2. Yalnız bu motor efsane olmuş ancak kullanım alanı olarak taşıtlar için geç kalınmış bir tasarım diye düşünüyorum. Artık elektrikli araçlar hakimiyeti ele alsın ki şu petrol savaşları bitsin.

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız.
Lütfen isminizi buraya yazını.