Ana Sayfa Arabalar Hakkında Bilgiler Volkswagen Yeni Jetta 2018

Volkswagen Yeni Jetta 2018

Jetta’nın yeni nesli sonunda resmi olarak tanıtıldı. Daha önce çizimleri ve casus fotoğrafları yayınlanan yeni jetta ABD Detroit otomobil fuarında görücüye çıktı. Otomobildeki en önemli değişiklik diğer vw modellerinde olduğu gibi MQB platformuyla üretilmesi. Bu platform sayesinde daha fazla teknolojik yenilikle donatılıyor.

Yeni Jetta 2018

VW in yeni yüzü yeni jetta modelinde de uygulanmış. Jetta 2 cm uzayan aks mesafesi sayesinde daha fazla diz ve baş mesafesi sunuyor. Otomobilde 10,2” büyüklükte sunulacak active info display otomobili yıllardır süren sıkıcı tasarımından uzaklaştıran yeniliklerden biri. Diğer modellerde sunulan bütün teknolojik yenilikler artık yeni jetta da alınabilecek. Ülkemizde sunulacak motor seçenekleri bilinmemekle beraber 8 ileri dsg şanzuman seçeneği sunulması ihtimaller arasında.

Volkswagen Yeni Jetta

Asıl pazarı ABD olan aracın Avrupa’da satışının olmaması yüksek ihtimal. Bunun sebebi pazarın büyük sahibi olan ağabeyi passat ın satış adetlerinden pay alması korkusu olabilir. Ülkemizde emisyon skandalı sonrası 2015 yılından sonra sunulmayan TDİ seçeneği ülkemiz kullanıcıları tarafından merakla bekleniyor.

Volkswagen Yeni Jetta 2018

Yeni Jetta 2018 Türkiyeye Ne Zaman Gelecek

Bu boşluk rakipleri olan yine vw markası çatısı altında üretilen skoda octavia ve satış rekorları kıran renault megane modeline yaramıştı.Yeni jetta pazar payını yeniden geri alabilmek için gün sayıyor. Yeni jetta nın son nesli 2018 sonunda ülkemizde satışa sunulacak. Aracın ülkemizde satış fiyatı kardeşi golf ün fiyatlarının seviyelerinde olması bekleniyor.

Jetta 2018 (2)

Jetta 2018

Erman Oğul
Erman Oğul
Otomobiller hakkındaki tecrübelerimi sizler ile paylaşmaya çalışıyorum.

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız.
Lütfen isminizi buraya yazını.

koseni-sec-yazar-ol

Yeni Yazılar

Mühendis Maaşları

Popüler Yazılar