Ana SayfaBilimBiorezonans Terapisi Nedir

Biorezonans Terapisi Nedir

Biorezonans terapisi, her türlü hastalığa başarıyla tedavi imkanı sunan, elektromanyetik titreşimlerle yapılan, ağrısız, hızlı bir test ve tedavi yöntemidir. Modern Biyofizik, hücrelerin belirli frekanslarda rezonansa sahip olduğunu ve radyo benzeri, verici ve alıcı özelliklere sahip olduğunu göstermiştir. Bu hücreler, vücuttaki biyolojik ve kimyasal sistemleri birbiriyle etkileştirir ve kontrol eder. Sağlıklı harmonik hücreler, sağlıksız hücrelere göre çok farklı frekansta yayılım yaparlar. Bu yöntemdeki fikir de, hastalıklı organlar ve kanser hücreleri tarafından yayılan elektromanyetik salınımların, sağlıklı hücreler tarafından yayılan elektromanyetik salınımlardan farklı olduğuna dayanarak geliştiriliyor.

biorezonans terapisi

Elektromanyetik farklılıklar, hangi organların devrede olduğunu belirleyen ve sağlıksız sinyalleri ortadan kaldırmanın mümkün olduğu bir cihazla tespit edilir. Vücudun spesifik organları ve sistemleri ile ilgili hem eller hem de ayaklar üzerinde 40 önemli test noktası vardır. Bu noktaların ölçümleri kaydedilir ve en yüksek stres işaretlerine sahip olan noktalar tedavi için seçilir. Hasarlı, sağlıksız salınım yapan dokuların tedavisi çeşitli cihazlarla sağlanır.

Bu cihazlardan biri olan ATM Lanta ZL, İstanbul’da da olmak üzere dünyanın birçok yerinde de ortakları bulunan Altımed şirketi tarafından icat edilmiştir. İntegratif tıp faaliyetleri ile biyolojik nesnelerin, bütün hastalık spektrumunda, diyagnostik ve tedavisinden olumlu sonuç elde etmeyi amaçlayan bu şirketin ürettiği cihazların etki ettiği alan ise oldukça geniş. Virüsler, bakteriler, mantarlar, parazitlerin yarattığı rahatsızlıklar, solunum, sindirim, kas-iskelet, dolaşım-kalp-damar, sinir, kas-iskelet, bağışıklık, üreme, üriner, cilt-deri, görme, lenf drenaj problemleri, stres giderici, alerjik faktörlere dayanan rahatsızlıklar, hücre yenilenmesi gibi konularda etkili bir tedavi için tasarlanmıştır.

biorezonans

Hayati tehlike arz eden veya çözülmesi güç olan hastalıklardaki en önemli faktör doğru teşhisin en kısa sürede bulunmasıdır. Bu cihazlar sayesinde belki birden çok doktora görünmemize, sayısız test yaptırmamıza ya da en önemlisi, zamanımızı kaybetmeden hem teşhis hem de tedavisini yapan bu yöntem kafalarda tek bir soru oluşturuyor. Doktorlar, ilaçlara fazlaca gerek kalmadan bu cihazlarla tamamen güvenli bir tedavi mümkünse, gerçekten tıpta robotlar yeni bir çağ mı açıyor?

Merve Arslan
Merve Arslan
Mühendis
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Arıcılık Malzemeleri

Yeni Yazılar

Mühendislik Maaşları

Bunları Gördünüz mü?