Facebook Sayfa Onaylatma

20582
facebook sayfa doğrulatma

Merhabalar bu gün sizlere facebook sayfa onaylatma nasıl yapıldığını anlatmaya çalışacağız. Bunun için 2 farklı yol bulunmaktadır. Sizlere basitçe durumu izah etmeye çalışacağız. İngilizce adıyla “Verified Page” olan sayfa onaylatma sistemi ilk olarak twitter kullanmıştı. Artık facebookta sayfa onaylatma devrine geçti. Peki facebook sayfamız var ve onu onaylatmak istiyoruz.  Öncelikle sayfalarınızın beğenisi ve hit sayısı yüksek olmalı. Aksi taktirde onaylatmanız mümkün değildir.

Facebook sayfa doğrulama nasıl yapılır

Biliyorsunuz facebook sayfalarının erişimleri son dönemlerde çok düştü. 100 binlik bir sayfanız var ise paylaşımlarınız max 10 bin kişi veya daha az kişi tarafından görülmektedir. Eğer facebook sayfanız onaylanırsa bu erişimler artacaktır.

Başlangıç olarak, haber siteleri, ünlüler, gazeteciler, tanınmış kişiler gibi kişilerin hesaplarını onaylatmak daha kolaydır. Eğer bir şirketinizin facebook sayfası var ise onu çok kolay bir şekilde onaylatabilirsiniz. Aşağıda vermiş oldugum linkten facebook ile iletişim kurunuz. Facebok sayfa onaylatma.

facebook sayfa onaylatmaBizlerde bir başvuru yaptık umarım facebook sayfamız onaylanır. Yalnız bizim herhangi bir devlet dairemizden bir belgemiz  yok. Sadece şahsıma ait pasoportun resmini yolladım bir umut. Öncelikle onaylamak istediğimiz sayfamızı seçiyoruz. Ardından hemen altında dosya yükleme bölümü var. Kurum veya kuruluşun size ait olduğunu gösteren belgelerinizi yüklüyorsunuz. Ardından en alt bölüme ise sitenizin adresini yolluyorsunuz. Böylelikle formumuzu gönderdik. Bundan bir başka bir yol ise mail ile yapabiliriz. Bunu facebook sayfa onaylatma nasıl olduğunu araştırırken buldum.

Facebook sayfa doğrulama  için mail adresi : ip@fb.com mailinizi ingilizce olarak yollayınız.

Örnek mail:

Merhabalar, facebook sayfamı onaylatmak istiyorum bununla ilgili bilgilerim şunlardır:

Web sitem: örnek site
Facebook sayfam: örnek sayfa

Attığınız’da en az 1 haft içerisinde sizi bilgilendireceklerdir.

Facebook iletişim maileri şunlardır;

Facebook konulu bir öneriniz veya isteğiniz varsa; info@facebook.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Facebook hesabınız kapatıldıysa, konuyla ilgili disabled@facebook.com adresine mail atabilirsiniz.

Facebook’ta güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemleriniz varsa privacy@facebook.com adresine mail atabilirsiniz.

Facebook’ta her hangi bir grubu, kişiyi ya da olayı şikayet etmek için ise; appeals@facebook.comadresini kullanabilirsiniz.

Facebook’tan yardım istemek için ise help@corp.facebook.com adresini kullanabilirsiniz.

Herhangi bir uyarı için ise warning@facebook.com adresi ile facebook yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

4 Yorum

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız.
Lütfen isminizi buraya yazını.