Geleceğin Bisikleti Activetainment

0
1
geleceğin bisikletleri

Geleceğin bisikletleri nasıl olacak? Teknolojinin hızlı ilerlemesi ile birlikte her geçen gün insanlık için harika buluşlar yapılıyor. Bu buluşlardan biriside geleceğin bisikleti activetainment. İnsanların gerek sağlığı gerekse iyi vakit geçirmelerine ve hayatlarını kolaylaştırmak için teknolojik gelişmeler devam edecektir. Norveçli girişimciler tarafından tasarlanan egzersiz bisikleti ile evinizden ayrılmadan doğada bisiklet gezisine çıkabilirsiniz. Activetainment isimli bu proje bilim kurgu filmlerinde görmeye alışkın olduğumuz teknolojinin yakın gelecekte hayatımızda yer alacağını gösteriyor.

Activetainment

geleceğin bisikleti
Ürün sizin seçeceğiniz mekanda (dağ, orman, şehir) benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Wifi – Bluetooth bulunduran bu bisikletle arkadaşlarınızla gerçekte farklı mekanlarda olsanız bile sisteme bağlanarak sanal ortamda yarış yapabilir veya beraber bir gezintiye çıkabilirsiniz. Bunların yanı sıra evde egzersiz yapmayı sağlayan bu bisiklet sizin ne kadar kalori yaktığınızı, ne kadar yol aldığınızı, hızınızı, toplam süreyi ve performans grafiğini de size sunarak sizin formda kalmanıza yardımcı oluyor.

geleceğin bisikleti Activetainment

Şimdilik tablet ile sürülebilen bisiklet ilerideki zamanlarda daha iyi görsel cihazlar ile sürüş imkanı sunacaktır. Oculus vs oyun gözlüklerinin kullanımın yaygınlaşması ile insanlara muhteşem bir sürüş keyfi yaşatacaktır.

Aşağıdaki videoyu izleyerek Activetainment projesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyi Günler

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız.
Lütfen isminizi buraya yazını.